Luxusní trezory

Luxusní trezory Jinova

V reakci na zvyšující se poptávku po individuálních úpravách trezorů jsme nasadili těžkou váhu. Naše luxusní trezory jsou na českém trhu ojedinělé klenoty. Spojují v sobě luxus a bezpečnost. Poskytují velké množství úprav a několik stupňů zabezpečení. Několik standardních velikostí luxusního trezoru Graphen je možné na přání rozšířit o další až po naprosto libovolné rozměry. Vybavení trezoru je zcela podle Vašich i náročných přání. Každý má jiné požadavky, proto každý luxusní trezor je originál.

Luxusní trezory Heisse & Söhne na hodinky

Trezory na hodinky Heisse & Söhne nabízejí bezpečnost a funkčnost. Jako bonus je pak jejich luxusní provedení v kvalitních materiálech. V několika rozměrech a vnitřních rozložení si vybere každý. Cena je vyšší, ale připlatíte si za jedinečnost, bezpečí a luxus. Pořizovací náklady se pak nezdají tak vysoké, když máte doma hodinky za statisíce.

Luxusní a prosklené trezory na zbraně Liktor

Již v roce 1987 byla založena rodinná firma na výrobu trezorů. Po deseti letech expanze přeměněná na obdobu našeho s.r.o. a . Postupem času se dostali až k dnešním luxusním trezorům. Mezi nejhezčí kousky patří právě luxusní a prosklení trezory. Nejen na dlouhé zbraně, ale na jakékoli cennosti, dokumenty, investiční zlato apod.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

6 závažných chyb !

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2018