pro zlatníky

2. bezpečnostní třída trezorů SL
Trezory SL
v bezpečnostní třídě 2
3. bezpečnostní třída pultových trezorů
Pultové trezory
v bezpečnostní třídě 3

Tato kategorie jsou trezory nejčastěji prodávané do zlatnictví a pro potřeby výrobců šperků. Vycházíme vstříc požadavkům zlatnických obchodů a také pojišťoven. V nabídce jsou malé trezory s vysokou bezpečností. Jen na necennějsší kolekci nebo na diamanty. Na větší množství skříně nebo i trezorové dveře do celé trezorové místnosti. Pro zlatník také často stěhujeme, repasujeme jejich stávající trezory a děláme pro ně plný servis trezorové techniky.

Trezory přímo pro zlatníky

Vnitřní rozložení trezorů je zcela na přání a potřebách klienta. Standardně jsou uvnitř trezorů výškově nastavitelné police. Často se objednává větší počet právě na uložení zlatnických plat. To může být dostačující. Velice přehledné jsou výsuvné šuplíky nebo police. Je to pohodlné pro ukládání šperků. Zajímavou volbou je například čalounění celého treozoru nebo jen police a šuplíků. Mezi další patří vnitřn uzamykatelné schránky, osvětlení, skleněné police, jiná barva trezoru apod.

Bezpečnostní třídy

Pro potřeby zlatníků a podle požadavků pojišťoven nejčastěji dodávám do zlatnictví II. bezpečnostní třídu. Pod pultem může být depositní trezor v I. třídě kam se bude odhazovat nadměrná hotovost. V zázemí můžeme dovést větší skříň na větší množství levnějších šperků. Takové skříně mohou být jednoplášťové, ale také v bezpečnostních třídách Z2, I, II a III.


kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno říjen 2019