Jsme odborníky na trezory
a v této oblasti Vám zákazníkům pomáháme řešit problémy.

Velice široká nabídka trezorů. 60 trezorů ihned skladem a katalog 600 produktů do 14 dnů. Příslušenství k trezorům co nikdo jiný nedělá.

Důvěra! Naší společnosti můžete věřit, jsme na trhu 15 let. Máme znalosti. Tři generace naší rodiny dělaly trezory. Pouze kvalitní trezory.

Silné zázemí. Kamenná prodejna. Profesionální stroje na stěhování trezorů, stěhujeme až 8000 kg trezorů měsíčně. Autopark. 8-10 stálých zaměstnanců. Sklady, kanceláře a dílny 1900 m².


1

Na našich firemních základech můžete stavět

Nepřehlédněte to co je opravdu důležité: základy. Síla ve službách, jednoduchost, dobré ceny a respekt ke klientovu času, penězům a důvěře. Již třetí generace lidí v naší tradiční české společnosti pro vás vyrábí trezory a zajišťují veškerý servis okolo.

2

Skvělý servis je všechno

Servisem není myšleno jen záruční a pozáruční opravy trezorů, ale hlavně přístup k zákazníkům a hledání řešení k Vašim požadavkům. Naši klienti si cení našeho přátelského a rychlého servisu. Náš problém je v tom, že pracujeme rádi a tvrdě každý den pro tvorbu naší reputace.

3

Získat trezor musí být jednoduché

Naše produkty si snadno vyberete v minutě. Pro většinu i velice náročných požadavků máme připravené řešení. Velké množství modelů stojí připravených ve skladu, externím skladu nebo se musí vyrobit a to většinou do 14 dnů. Následně si dohodneme dopravu a nastěhování "na klíč".

4

Lidé, planeta a profit

Jsme společnost, která se hlásí otevřeně ke své zodpovědnosti. Nepoškozujeme životní prostředí a naopak se o něj staráme. Vlastníme několik hektarů lesů, travnatých pozemků nebo lesní školku. Fungujeme s ohledem na planetu, lidi a profit. Soustředíme se nejen na ekonomický růst, ale také sociální aspekty své činnosti.

5

Užitek navždy

Neprodáváme poštovní schránky a produkty z Polska, Rakouska a Číny. Protože to není to, co potřebujete! My stavíme trezory, které se nám vrátí po deseti letech, dostanou nový lak, nový zámek a slouží dál. Navždy je ale silné slovo, naše trezory máme prověřené teprve 25 let. Kvalita nevychází z módy.

6

Žádné tajné poplatky nebo skryté ceny

Věříme, že každý má právo na nejlepší cenu, kterou můžeme nabídnout. Naše ceny jsou veřejné na webových stránkách. Pro všechny stejné. Nezáleží na tom, kdo jste. Děláme nabídky zodpovědně, bez snahy klienta "natáhnout". Nemáme v nabídce "polštář" jako přípravu na smlouvání a slevy. Na slevy tak příliš neslyšíme.

7

Naši klienti jsou našimi investory

Našimi klienty nejsou jen velké společnosti a ministerstva, jsou to hlavně a především lidé. Konrétní lidé nám projevují důvěru každý den.

8

Maximální průhlednost

Jasně čitelná firemní struktura, politika a strategie. Majitel je známý a stejný jako provozovatel. Módní slova a žargon nemají v naší společnosti místo. Trezory známe dobře, ale na klienta zbytečně nebudeme používat technické a odborné termíny. My komunikujeme jasně a upřímně. Neděláme z trezorů senzaci honosnými slovy a velikými slevami.

kontakt

Potřebujete radu?

602 340 039

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno leden 2019