Doprava a stěhování trezorů

Při výběru trezoru v našem internetovém obchodě a hlavně před objednávkou Vás zajímá jak se dostane trezor k Vám.

Doprava Jinova

Prodejem trezoru to určitě nekončí. Naše společnost Vám může trezor přivést, nastěhovat a ukotvit až na místo. Máme 8 stálých zaměstnanců, kteří stěhují jen trezory a kotví i několik trezorů denně. Nedáváme osobní data nikomu cizímu.

Balíková služba

Běžné balíkové služby vozí do 50 kg. Je několik služeb, které vozí také břemena až do 800 kg. Z pohledu ceny je to nejvýhodnější možnost. Balíkové služby vozí za první uzamykatelné dveře za pomoci adresáta. Nestěhují.

Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí je možné v Jincích u Příbrami a po dohodě je to možné také na Moravě, ve skladu u Kopřivnice. Osobní vyzvednutí je samozřejmě zdarma. Naložení nechte na nás. Vyzvednutí je možné v pracovní době a nebo po dohodě.

Anonymní doručení

Chápeme, že trezory jsou citlivá záležitost. Nechcete aby o tom vůbec někdo věděl. Máme k tomu anonymní auta a neoznačené zaměstnance. Stěhují velice rychle a bez zbytečného rozruchu. Nechováme se zodpovědně jen při stěhování, ale také při zacházení s osobními daty. Zůstanou jen v naší firmě.

Překážky stěhování

Přestože stěhujeme často a dovolím si říct, že to umíme, mohou být při stěhování překážky. Mezi nejčastější komplikace patří například zatočené nebo úzké schodiště. Můžete mít křehké, vzácné nebo počítačové podlahy. Je potřeba to vědět dopředu a lépe se připravit.

Naše možnosti

Vlastní zaměstnanci, vozidla, stěhovací stroje jako je například pásový tank, který vozí 800 kg po schodech. K samotnému prodeji máme navazující služby jako je zakázková výroba. K trezoru tedy obratem vyrobíme poličku nebo sokl. Když je potřeba upravit nějaký nábytek, podlahu, máme firemního truhláře.