Podstavec pod trezor

Co tím získám? Takový sokl zvedne trezor od země a je do něj pohodlnější přístup. Poslouží také, když překáží podlahová lišta, trubka topení a nebo když chcete trezor umístit do vestavěné skříně. Snad na všechny trezory v nabídce můžeme přidat podstavec. Ať už jako pevná součást trezoru a nebo oddělitelný. Sokl k trezoru může být celkem libovolně vysoký. V základním provedení bývá od 50 mm do 100 mm. Na přání celkem jakýkoli. Menší podstavec jen zvýší trezor je to takový hluchý prostor. U vyšších podstavců je potom možné prostor využít. Dělali jsme podstavec, který měl 1 m. Větší výšku je nejvýhodnější využít jako volný prostor například s policí. Dělají se šuplíky, skříňka a nebo i trezor pod trezorem. Třeba jednoplášťový na méně důležité cennosti.

vysoký podstavec pod trezor

Oddělitelný podstavec

U takového řešení se položí na podlahu sokl a přikotví se. Obvykle na dvou nebo i na čtyřech místech. Následně se postaví trezor a skrz podlahu se přišroubuje do podstavce. Samozřejmě nemusí být treozr kotvený do podlahy. Výhoda je například to, že sokl můžete odstranit když ho později nebudete chtít. Můžete ho taé vyměnit za jiný, který bude například s jiným rozměrem a nebo vzadu uskočený kvůli lištám podlahy, kabelům, topení...

Trezor SL0 s vysokým podstavcem
Trezor SL 0
s vysokým podstavcem

Úpravy trezorového soklu

Sokl pod trezorem je čistě funkční prvek. Zvedá trezor od podlahy kvůli pohodlnému používání. Může být menší než je trezor. Potom se přirazí ke zdi, ale za soklem zůstane mezera pro podlahové lišty, kabely nebo topení. Materiál je obvykle železo a v barvě trezoru. V opodstatněných případech může být nerezový. Často se také vyrábí dřevěný. Tedy jako kus nábytku, ale tak aby unesl hmotnost trezoru i s obsahem.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2019