Referenční trezory

Renovace trezoru, popelky F. WERTHEIM (#43)

Jedná se o náročnější renovaci trezoru pro městský úřad, konkrétně do kanceláře starosty. Trezor byl v původním stavu po zásahu domácího kutila a dveře nešly zavírat. Trezor dostal profesionální fládr, kdy se na základní nátěr postupně nanáší osm vrstev barvy, různých odstínů a laků až po vrchní finální lak trezoru.

Trezor před renovací

Na první pohled je největším problémem starý lak, který má mnoho vrstev nejen z výroby, ale od několika dalších domácích lakýrníků. dalším problémem jsou unavené zámky, které jsou unavené za několik desetiletí. Unavené jsou také dveře, které se časem prověsili a pant obrousil. V nálezové stavu tak dveře nejde snadno zavřít, lak je zničený a zámky mohou kdykoli vypovědět službu.

Trezor v původní podobě před renovací Trezor ještě u majitele, před začátkem renovace Poškozený trezor, značné stopy používání Ozdobná krytka trezoru přebarvená Pant trezoru před renovací, nejdou zavřít dveře

Trezor při renovaci

Renovace trezoru není jen udělat nový lak. Trezor se vrací do stavu jako když byl nový a některé věci jsou i lepší. Dělají se hrubé práce, kdy se trezor odstrojí od všech zámků, ozdob. Zbavujeme se starých laků a dveře potřebují nové bronzové uložení pantů. Pak se renovují zámky, nahradí se unavené věci, dále se brousí, leští a galvanicky upravuje.

Trezor v základní barvě po broušení Trezor v první vrstvě laku na fládrování Renovovaná ozdobná kostka na trezorové dveře Krytka klíčové dírky vyčištěná do posledních detailů Ozdobná krytka trezoru

Trezor po renovaci

Trezor po renovaci vypadá jako nový. Ozdoby mohou vypadat jako nové a nebo s patinou. Trezor po renovaci pro Vás pak odvezeme celkem kamkoli a nastěhujeme na místo. Renovovaný trezor je na stěhování daleko citlivější a když nevyužijete naše služby je potřeba si dát dobrý pozor. Lak fládrováním se velice špatně opravuje, spíše je to nemožné.

stěhování trezoru po schodišti Renovovaná ozdoba trezoru Otevřený trezor Zavřený trezor až na místě
zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

6 závažných chyb !

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno prosinec 2017