Skryté trezory

trezor do podlahy

Skrýt trezor je jednou z prvořadých povinností každého majitele trezoru. Takový skrytý trezor není na ukazování a rozhodně není výkladní skříň. Když zloděj neví o trezoru, ani se nepřipraví na jeho vyloupení.

Trezor nemusí být skrytý

Je několik situací kdy o trezoru můžete dát vědět. Například pokud chcete odradit případného zloděje. například navíc ještě cedulkou na dveřích "Prodejna je vybavena trezorem s časovým zámkem". V nabídce jsou také pultové trezory ve vysoké bezpečnostní třídě III. do které se i profesionální zámečník specializovaný na trezory bude dostávat mnoho hodin.

Trezory do zdi

Za skryté trezory by se dali považovat trezory do zdi, které se zazdí a následně zamaskují například obrazem nebo kalendáře. Jsou i lidé, kteří si skrytý trezor vytvoří zazděním za pojízdnou policí nebo knihovnou. Možností jak skrýt trezor je mnoho a fantazii se meze nekladou.

Trezory do podlahy

(Obrázek nahoře) Netradiční skryté uložení trezoru je do podlahy. Na trhu tolik produktů není a tedy ani zloději je nevedou v patrnosti. Takový trezor je překryt krycím plechem a když přes něj hodíte koberec není vůbec vidět.

Vhodně zvolený skrytý trezor

Pro každého je vhodné jiné řešení skrytí trezoru. Vypracujeme Vám individuální nabídku. Vyberte si doma nebo v kanceláři nějaký nevyužívaný prostor a my Vám do něj nabídneme nebo na zakázku vyrobíme trezor. zamyslete se, každý má nějaký nevyužitý kout.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020