Stěhování trezorů

Jedním z klíčových zájmů při stěhování trezorů a jiných zařízení s vysokou hmotností je bezpečnost při manipulaci a nezpůsobení žádných škod. Také se snažíme minimálně omezit stávající provoz a včasně instalovat trezor na novém místě. Máme několik let praktických znalostí se stěhováním těžkých trezorů, které dokážeme uplatnit při stěhování jakéhokoli těžkého břemene včetně různých strojů a zařízení. Toto náročné stěhování provádíme pomocí profesionální techniky. Máme veškeré vybavení vlastní, zaměstnance, a proto nemusíme najímat další firmy, které stěhování prodražují.

stěhování trezorů

Profesionální stěhovací tým

Pracovní postupy vedoucích, manipulačních pracovníků a řidičů při provádění zakázek jsou vypracovány na základě bohatých zkušeností s realizací stěhování trezorů. Náročnějším stěhování předchází také domácí příprava, což zákazníci nevidí. Všichni naši zaměstnanci jsou s pracovními postupy seznámeni a jsou průběžně školeni v jejich provádění. Pracovníci firmy JINOVA jsou označení firemním oděvem. V neposlední řadě jsou také zavázáni mlčenlivostí o skutečnostech týkajících se obchodního tajemství či majetkových poměrů klientů.

Zázemí pro stěhování trezorů
Stěhování trezorů autem s rukou
Stěhovací tank na trezory
Technika pro stěhování trezorů

Manipulace s trezory

Provádíme manipulace s předměty až do hmotnosti 3 tuny. Po dohodě lze také stěhovat trezory, jejichž hmotnost, rozměry aj. neumožňují provedení stěhování běžnými postupy. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a vyškolení pracovníci s bohatými zkušenostmi v oboru stěhování těžkých břemen.

Disponujeme kvalitním technickým vybavením pro práci s těžkými břemeny, umožňujícím manipulaci i v obtížně přístupných prostorech jako suterény, střechy budov, technologické šachty nebo schodiště. V případě potřeby jsme schopni transportovat trezory do suterénu, do podlaží, po schodišti, přes okno a nebo na střechu budovy. Zvolíme časově a finančně nejvhodnější technické řešení s ohledem na bezpečnost. Zajistíme vhodné subdodavatele jako autojeřáby, tahače nadrozměrných nákladů, vrtulník a koordinujeme jejich činnost.

Transport až na místo instalace

Samozřejmostí je pro nás prodat nebo přestěhovat Vám trezor "na klíč". To má nesporné výhody, mezi které patří především úspora Vašeho drahého času.


zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2019