Trezorové dveře TD 60 zazdívací

Venkovní rozměr: 2046 x 732 x 150 mm (výška x šířka x hloubka)
Vnitřní rozměr: 1950 x 600 mm
Hmotnost: 160 kg cca.
Objem: neomezeně litrů
Bezpečnostní třída: I podle EN 1143.1
Na dokumenty: "Typ 3 - Tajné" podle NBÚ

I. třída

neomezeně zbraní

Tajné - typ 3

RU 30/50

Konstrukce trezorových dveří TD 60

Nejmenší trezorové dveře ve standradní nabídce jsou právě TD 60. Menší jen na zakázku. Trezorové dveře se dělají jako otočné kyvné. Otáčejí se na masivních trezorových pantech. V zavřeném stavu blokují do všech 4 stran masivními válcovitými čepy. Ty se ovládají klikou. Takže před samotnými dveřmi jsou panty a klika. Do stran jsou rozeklaná železa, která spojí trezorové dveře s okolní stěnou. Jsou tedy určené pro zalití do železobetonu nebo zazdění do plných cihel. Dveře se postaví na čistou podlahu nebo do výšky budoucí čisté podlahy. Dole na dveřích je práh. V základním provedení dveří je vnitřní strana hladká a není možné se tedy uvnitř zamknout.

Panické provedení dveří TD 60

Klasické trezorové dveře je možné rozšířit na panické. V takové místnosti je potom možné se zamknout. Před násilníkem nebo jen proto, aby jste si v klidu prohlíželi zlaté mince nebo čistili zbraně. Základem je oboustranná klika. Vstoupím do místnosti a vnitřní klikou se tam zavřu. Pak je potřeba se tam zamknout. Například certifikovaným zámkem na klíč, nebo pohodlněji posunutím šoupátka. Další věc je, když násilník poškodí venkovní zámek. Dovnitř se kvůli tomu montuje nouzový zámek, který obejde venkovní zamčení/rozbitý hlavní zámek. Když máte na chráněné straně dva zámky, musíte mít také dva nouzové zámky. Takže panické provedení se dvěma zámky na chráněné straně je možné, ale netradiční.

Základní provedení dveří TD 60

Dveře se bez příplatku vyrábí jako pravé nebo levé. Podle potřeb klienta. Otevírají se směrem ven z chráněného prostoru. Venkovní panty dovolují otevření až o 180°. Nemusí tak překážet běžnému provozu. Katalogové rozměry TD 60 jsou danné a změna je možná jen za příplatek. V základu je jeden trezorový zámek na klíč certifikovaný ve třídě A podle EN 1300. Dodávají se dva oboustranné klíče. Vyrábí se v barvě odstínu RAL 9002 šedobílá. Vnitřní strana dveří je hladká a nemohu se tedy uvnitř zamknout (panické provedení). Montážní provedení je pro zazdění nebo zabetonování.

Montáž trezorových dveří TD 60

Kotvení se provádí do stěny z pevných cihel, zalitím betonem do bednění a nebo přivařením ke kovoé výstuži a následným zalitím betonem. Samotnou montáž provádí zedník nebo šikovný řemeslník podle přiloženého návodu.

Certifikované trezorové dveře TD 60

Trezorové dveře jsou dodávány s celou složkou se všemi potřebnými papíry a certifikáty. Nejdůležitější certifikát na I. bezpečnostní třídu důležitý pro pojišťovnu a pro uložení zbraní podle zákona. Další je certifikát NBÚ, že trezorové dveře odpovídají na uložení utajovaných dokumentů stupně "tajné - typ 3".

Trezorové zámky dveří TD 60

V základním provedení je trezorový zámek na klíč a dodávají se dva klíče. Zámek je na venkovní chráněné straně.

Trezorové dveře je možné široce nastavit. Proto si nechte objednávku závazně potvrdit od našeho zaměstnance. Předně trezorové zámky a velikost stavebního otvoru.
Objednání

Trezorové dveře TD 60

Zámek na chráněné straně

moderní klíčeZámek na klíč (2 klíče, třída A)
trezorovy-zamek-kombinacni-pro-dvere-td.jpgKombinační zámek pro trezorové dveře TD a TDV
2783 Kč
kavesnice PI2020Elektronický zámek pro trezorové dveře TD a TDV
6776 Kč
dva-trezorove-zamky-kombinacni-na-klic-pro-dvere-td.jpgDva zámky - na klíč a kombinační číselník
4054 Kč
dva-trezorove-zamky-elektronicky-na-klic-pro-dvere-td.jpgDva zámky - na klíč a elektronický
8107 Kč

Panické provedení

4.64.0052.0Oboustranné otevírání - oboustranná klika
3388 Kč
panicke-trezorove-dvere4Zámek na klíč na vnitřní straně dveří (uzamknu se uvnitř)
2723 Kč
panicke-trezorove-dvere-nozove41Nouzové otevírání na vnitřní straně dveří (dostanu s ven)
3388 Kč
Celková cena :
0 Kč
Celková cena s daní :
0 Kč
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020