Trezorové zámky SECU

trezorové zámky SECU

Německá firma SECU vyrábí a prodává trezorové zámky s vysokým standardem. Trezorové zámky na klíč a elektronické trezorové zámky. Třetím oborem činnosti je ochrana bankomatů proti útokům výbušnými plyny.

Trezorové zámky na klíč SECU

Vysoce bezpečné trezorové zámky SECU na klíč. Použití si najdou hlavně na trezorech a bezpečnostních dveřích s vysokým zabezpečením. Zámky jsou průběžně testované laboratoří VdS. Je tedy garantovaná vysoká ochrana proti vloupání a odolnost proti manipulaci. Zámky s vysokým zabezpečením jsou zařazeny podle zkušebny do tříd 1(A), 2(B) a 3(C). Jsou tak vhodné k namontování na trezorové dveře až do bezpečnostní třídy XII. podle EN 1143. Když přijde na výběr sady klíčů pro svůj trezor, uživatel si může vybrat mezi různými délkami klíče. Je možné stanovit počet klíčů, které potřebujete.

trezorové zámky SECU S1000

Trezorový zámek SECU S1000

Trezorový zámek SECU S 1000 je certifikovaný na bezpečnostní třídu A podle EN 1300 a podle VdS je to třída 1. Zámek je ovládaný dvoustrannými klíči. Blokovací záskočka se pohybuje o 20 mm. K zámku S 1000 je teoreticky možné vyrobit až 100 tisíc různých klíčů. Odolnost až 3 kN proti napadení sražením zámku. Ve standardním provedení jsou dva oboutranné trezorové klíče SECU. Zámek je možné montovat ve třech polohách. Standard je pravý zámek a je možné ho objednat jako levý. Koupit

Trezorový zámek SECU S2500

Trezorový zámek SECU S 2500 je certifikovaný na bezpečnostní třídu A podle EN 1300 a podle VdS je to třída 1. Vestavěný zámkem pro zvýšených bezpečnostních požadavků. K dispozici v pravém nebo levém provedení. Sestává se s 9 stavítek, která dovolují teoreticky 100 tisíc různých klíčů. Standardně se dodává se dvěma pevnými klíči a na přání je možné dodat s různými délkami klíč.

trezorové zámky SECU S2500
trezorové zámky SECU S2700

Trezorový zámek SECU S2700 a S2700 U

Trezorový zámek SECU S 2700 je certifikovaný na bezpečnostní třídu A podle EN 1300 a podle VdS je to třída 1. Zámek je ovládaný dvoustrannými klíči. Blokovací záskočka se pohybuje o 20 mm. K zámku S 2700 je teoreticky možné vyrobit až 100 tisíc různých klíčů. Trezorový zámek SECU S2700 U má možnost přestavit na libovolné nové klíče.

Trezorový zámek SECU S4500

Trezorový zámek SECU S 4500 je certifikovaný na bezpečnostní třídu B podle EN 1300 a podle VdS je to třída 2. Zámek s 11 stavítky teoreticky dovoluje 280 milionů možných kombinací. Síla 8 kN proti napadení zámku sražením. Integrované bezpečnostní funkce chrání zámek proti pokusu o prolomení.

trezorové zámky SECU S2500
trezorové zámky SECU S4700U

Trezorový zámek SECU S4700 U

Trezorový zámek SECU S 4700 U je certifikovaný na bezpečnostní třídu B podle EN 1300 a podle VdS je to třída 2. Zámek s 11 stavítky teoreticky dovoluje 280 milionů možných kombinací. Síla 8 kN proti napadení zámku sražením. Trezorový zámek SECU S4700 U má možnost přestavit na libovolné nové klíče.

Trezorový zámek SECU S6500 U

Trezorový zámek SECU S 6500 U je certifikovaný na nejvyšší bezpečnostní třídu C podle EN 1300 a podle VdS je to třída 3. Zámek s 14 stavítky teoreticky dovoluje 3 miliardy možných kombinací. Síla 8 kN proti napadení zámku sražením. Extrémně vysoká odolnost proti napadení manipulací. Přidanou bezpečnost poskytuje bezpečnostní štít, který automaticky zakrývá klíčovou dírku.

trezorové zámky SECU S2500

Trezorové elektronické zámky SECU

Elektronické trezorové zámky SECU jsou vhodné pro trezory a vysoce bezpečné dveře. Mají vysoké technické standardy. Zámky jsou průběžně testované akreditovanou laboratoří VdS. Jsou designovány a postaveny tak, aby splňovaly přísné bezpečnostní požadavky. Všichni členové rodiny SECU elektronických zámků nabízí přidané bezpečnostní prvky. Nabízí více než jen požadavky danné bezpečnostní třídy. Nezbytné operace pro získání přístupu k zámku může být navržena v závislosti na čase, v závislosti na situaci, nebo osoby závislé. Všechny typy zámků vyráběné SECU jsou vybaveny pamětí manipulaci odolné, které automaticky ukládá nejnovější provozních událostí, stejně jako zpoždění variabilní otevírání. Pro podporu uživatele, všechny provozní procesy jsou následovány akustickými nebo viditelné signály potvrzující jejich dokončení.

elektronický trezorový zámek SECU SELO A

Elektronický trezorový zámek SECU SELO A

SECU Selo-A je elektronický trezorový zámek certifikovaný do bezpečnostní třídy VDS-Class 1 a je certifikvoaný také podle ECB-S:A. Trezorový zámek SELO A dovoluje až 9 dalších uživatelských kódů, 1 kód správce, které lze prodloužit na další administrátory. Zámek má možnost časových funkcí: zpoždění otevření od 1 minuty až 99 minut. Nabízí se barvy černá, bílá, stříbrná.

Elektronický trezorový zámek SECU SELO B

SECU Selo-B je elektronický trezorový zámek certifikovaný do bezpečnostní třídy VDS-Class 2 a je certifikvoaný také podle ECB-S:B. Vstupní zadávací jednotka s osvětleným displejem s ochranou proti nechtěnému čtení druhou osobou. Trezorový zámek SELO B dovoluje až 40 dalších uživatelských kódů, 1 kód správce, které lze prodloužit na další administrátory. Zámek má možnost časových funkcí: reálný čas, zpoždění otevření od 1 minuty až 99 minut. Zobrazení posledních 1000 provozních událostí na LCD displeji. Volitelně jsou data převedena do připojeného počítače. Nabízí se barvy černá, bílá, stříbrná.

elektronický trezorový zámek SECU SELO B
elektronický trezorový zámek SECU SELO BR

Elektronický trezorový zámek SECU SELO BR

SECU Selo-BR je elektronický trezorový zámek certifikovaný do bezpečnostní třídy VDS-Class 2 a je certifikvoaný také podle ECB-S:B. Vstupní zadávací jednotka s osvětleným displejem s ochranou proti nechtěnému čtení druhou osobou. Tajná kombinace má sedm nebo osm čísel. Trezorový zámek SELO B dovoluje až 40 dalších uživatelských kódů, 1 kód správce, které lze prodloužit na další administrátory. Zámek má možnost časových funkcí: reálný čas, zpoždění otevření od 1 minuty až 99 minut. Zobrazení posledních 1000 provozních událostí na LCD displeji. Volitelně jsou data převedena do připojeného počítače. Nabízí se barvy černá, bílá, stříbrná. Při normálním používání je životnost baterie dva roky.

Elektronický trezorový zámek SECU SELO C

SECU Selo-C je elektronický trezorový zámek certifikovaný do bezpečnostní třídy VDS-Class 3 a je certifikvoaný také podle ECB-S:C. Vstupní zadávací jednotka s osvětleným displejem s ochranou proti nechtěnému čtení druhou osobou. Tajná kombinace má sedm nebo osm čísel. Trezorový zámek SELO B dovoluje až 10 dalších uživatelských kódů, 1 kód správce, které lze prodloužit na další administrátory. Zámek má možnost časových funkcí: reálný čas, zpoždění otevření od 1 minuty až 99 minut. Zobrazení posledních 1000 provozních událostí na LCD displeji. Volitelně jsou data převedena do připojeného počítače. Nabízí se barvy černá, bílá, stříbrná. Při normálním používání je životnost baterie dva roky.

elektronický trezorový zámek SECU SELO C
elektronický trezorový zámek SECU SELO D

Elektronický trezorový zámek SECU SELO D

SECU Selo-D je elektronický trezorový zámek na kterém je možné mít až 100 miliónů různých kombinací. Certifikovaný do bezpečnostní třídy VDS-Class 4 a je certifikvoaný také podle ECB-S:D. Vstupní zadávací jednotka s osvětleným displejem s ochranou proti nechtěnému čtení druhou osobou. Zadávání tajné kombinace pomocí kurzoru. Tajná kombinace má osm čísel. Trezorový zámek SELO B dovoluje až 32 dalších uživatelských kódů, 1 kód správce, které lze prodloužit na další administrátory. Zámek má možnost časových funkcí: reálný čas, zpoždění otevření od 1 minuty až 99 minut. Zobrazení posledních 1000 provozních událostí na LCD displeji. Volitelně jsou data převedena do připojeného počítače. Nabízí se barvy černá, bílá, stříbrná. Při normálním používání je životnost baterie dva roky. Je možné mít jeden z 5 jazyků. Možnost nastavení systému 4 očí (dva uživatelé neotevřou trezor jeden bez druhého). Také systém 6 očí, tedy 3 uživatelé.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno květen 2020