Výpis přístupů - Pulse PRO

Audit - výpis událostí

Trezorový zámek je zajímavý tím, že si pamatuje kdo a kdy s ním cokoli udělal. Hlavně kdo otevřel trezor a kdy. Ale i to, že někdo zadal špatný kód. Zámek nastavuje manažer, tedy majitel trezoru, který může udělat audit a spravuje uživatele. Může zadat až 50 uživatelů a také jednotlivého uživatele kdykoli smazat nebo si vypsat jeho aktivity. Uživatelé mají přidělaná čísla 01, 02... a svojí tajnou kombinaci, kterou nezná nikdo jiný.

Co dostanete

Zadávací klávesnice PULSEKvalitní kovová klávesnice s odolnými gumovými tlačítky. Integrovaná čtečka přístupů. Baterie uvnitř klávesnice.
Trezorový zámekCertifikovaný ve vyšší bezpečnostní třídě B podle EN 1300. S řadou funkcí a možností. Předně výpis uživatelů - Audit.
Kabel pro čtení z čipuData ze zámku je možné nahrát na čip, který si teprve potom donést k počítači. Čtení se provádí jen pomocí klávesnice a čipu.
Kabel pro nahrání rovnou do PCKdyž přinesete počítač nebo tablet k trezoru, je možné pomocí tohoto kabelu rovnou načíst data ze zámku do PC.
Montáž na vybraném trezoruPodle požadavků vyberte vhodnou velikost trezoru a také jeho stupeň odolnosti. Na většinu produktů v nabídce je možné zámek osadit.

Počet uživatelů

Programové vybavení zámku dovoluje až 50 uživatelů. Na novém trezoru je nastavený pouze kód manažera/majitele. Ten spravuje jednotlivé uživatele. Může přidat nového a přidělit mu libovolné číslo 01, 15, 37... Manažer může také dočasně uživatele zakázat, když je například na dovolené. Manažer nezná jednotlivé kombinace uživatelů, ale může je kdykoli smazat. Manažer provádí výpis přístupů na počítač a může si také vytáhnout data jen o jednom uživateli.

Výpis přístupů pomocí čipu

K elektronickému zámku je dodáváno potřebné příslušenství pro výpis událostí. Výpis si na zámku může udělat jen manažer, další uživatelé k tomu nemají možnost. Manažer může udělat výpis přímo ze zámku, že k němu přiloží Dallas čip, který je také dodávaný se zámkem. Data se natáhnout do čipu a ten si potom mohu kamkoli odnést. Vedle do kancláře nebo do jiného města. Potom na počítači s potřebným programem (dodávaný software) si na čtečce stáhnu data do PC a prohlédnu, uložím v dokumentu PDF. Mohu tak jedním čipem vypisovat data z několika trezorů na pobočkách v různých městech.

Výpis přístupů přímo do počítače

Pomocí dodávaného kabelu je možné zámek přímo napojit k počítači. Na PC si prohlédnu poslední události zámku pomocí dodávaného softwaru. S kabelem mohu dělat výpis například do notebooku nebo tabletu na různých místech na několika trezorech. Výpisy je možné si jen prohlédnout nebo i ukládat ve formátu PDF.

Dallas čip pro audit - výpis uživatelů
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020