Trezorové zámky M-Lock

Historie firmy sahá do roku 1990, kdy po letech zkušeností v oblasti bezpečnostního průmyslu spolupracuje Leo Martens s Dieterem Butterweckem, nezávislým distributorem společnosti La Gard Locks. Po pár letech založili velký sklad trezorových zámků La Gard ve městě Doetinchem (NL).Elektronické trezorové zámky M-lock

V nabídce je několik druhů elektronických zámků pro různé použití. Pro různé typy trezorů. Rotobolt (swingbolt) kdy se blokovací záskočka odtlačí do strany. Straightbolt s pevnou záskočkou, kterou otočíte pomocí otočení zadávací klávesnice (kliky apod.). A v neposlední řadě motorický zámek. Zámky se dodávají se základním softwarem Basic a nebo Multi level software.

Zadávací klávesnice M-lock

Elektronický trezorový zámek je kompletní jen s odpovídající trezorovou klávesnicí. Nabídka klávesnic má více typů, materiálů a designů. Klávesnice se montují jako pevné a nebo je možné s nimi otočit (zámky typu straightbolt). Běžně mají klávesnice baterii přímo uvnitř, ale je i nízké provedení například pro trezory do zdi.

Elektronické trezorové systémy

Jsou to samozřejmě elektronické trezorové zámky. Umí toho ale daleko více a dokáží vyřešit i Vaše složité požadavky. Více uživatelů, časové funkce a výpis událostí - audit. Každý uživatel před zadáváním svého tajného kódu se například musí prokázat přiložením chipu. Dynamické kódy. Jedna klávesnice může ovládat až 5 zámků a nebo například vzdálená správa a nastavování.

Mechanické trezorové zámky M-lock

V nabídce jsou mechanické kombinační zámky a klíčové kombinační zámky. U mechanických kombinačních zámků se nastavuje tajné číslo otáčením a není potřeba baterie nebo s sebou nosit klíče. Nastavíte si libovolné číslo. U klíčových zámků jsou trubkové klíče, které nejsou tak tradiční a tak je náročnější jejich násilné otevření. Zámek je možné naučit na nové klíče, například v případě ztráty klíče.

Zadávací růžice zámků M-lock

Mechanické kombinační zámky jsou ovládané zadávací růžicí. Otáčením se nastavuje kombinace. K jednomu zámku je možné vybrat různé růžice. Různý design, materiál a barva. Nadčasové jsou ale kvalitní kovové růžice CS1780 (na obrázku) a MD2110. V nabídce jsou dvě montážní provedení. Klasické růžice mají závit a do zámku se našroubují. Druhá možnost je čtyřhran a ten se do zámku nasadí.

Rozvorové mechanizmy M-lock

Rozvor je skrytá součást trezoru o kterou se běžně klient nemusí zajímat. Převede pohyb z ovládací kliky nebo sklopného madla. Při otočení klikou zajedou nebo vyjedou blokovací válce, čepy na dveřích. Někteří lidé se pustí do výroby vlastního trezor a tak je možné si tuto důležitou součást zakoupit. Vyrábí se pro jeden nebo dva zámky. Jako jednoduché a nebo s blokováním při napadení zámku.M-lock elektronický zámek E-PASS

Elektronický zámek E-pass je určený pro uživatelsky jednoduché otevírání vnitřní schránky v trezoru. Nebo také různých šatních skříněk, klíčenek a boxů. Zadáte šestimístný kód a otevíráte otočením knoflíku. Zámek pracuje na 9V baterii, kterou je možné vyměnit přímo venku v klávesnici. Nabízí se ve dvou provedeních. Horizontální a vertikální montáž. Je možné namontovat i později jako výměnu za klíčový zámeček.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno červen 2019