Vestavné a vestavěné trezory

Trezory určené pro zazdění do stěny podlahy nebo pro montáž do nábytku. Vestavné by se dalo vysvětlit několika způsoby. Máme v nabídce trezory, které vyřeší všechny Vaše požadavky.

Trezor, jehož ochrana proti vloupání je částečně spojena s materiály, které jsou při jeho instalaci zabudovány nebo k němu přičleněny.

Vestavné trezory do nábytku

trezor vestavěný do skříně

Nábytkové trezory se montují hlavně do nábytku, ale je možné je postavit i volně do prostoru nebo ke zdi. Trezory se kotví do podlahy nebo i do zdi. Nejlepší montáž je přikotvit trezor do zdi i zároveň do podlahy. Kotvení trezorů provádíme společně s trezory hned při dodání. Kotvení si ale můžete provést sami nebo najmout šikovného řemeslníka.

Vestavné trezory do zdi

Jejich bezpečnost je stejná jako u nábytkových trezorů, ale velkou výhodou je skrytá montáž. Zazdíte je do stěny, do bývalého komína nebo pod schodiště. Vestavné trezory nejsou hned vidět. Schováte trezor za obraz nebo kalendář. Důmyslnější řešení je skrýt trezor za obyčejnou šatní skříň, která nemá záda a ramínka s oděvy tak dokonale zamaskují vestavný trezor.

Zazdění vestavného trezoru

Vestavný trezor si koupíte od specializované firmy. Samotné zazdění ale odborníci na trezory nedělají. Zazdění trezoru pro Vás udělá šikovný zedník. Pokud se na to cítíte, je možné si trezor zazdít sami. Ke každému našemu trezoru je dodáván podrobný návod na zazdění.

Vestavěné trezory pro každého

Trezor do zdi

Trezory, které jsou určené pro zazdění do stěny a beton tvoří jejich ochranu. Ukrytí trezoru zvyšuje bezpečnost. Montáž si může provést i šikovnější člověk podle návodu na zazdění.

Trezory na zazdění
Zazdívací trezory

Trezor do podlahy

Podobně jako do zdi, je možné trezory zazdít do podlahy. Taková montáž trezoru do podlahy je náročnější na výběr místa. Není dobré porušit izolace v podlaze.

Trezory do podlahy
Trezory do podlahy

Trezory do nábytku

Nábytkové trezory určené pro přikotvení do zdi a podlahy skrz nábytek. Oblíbené do domácností a menčích podniků, pro svojí cenovou dostupnost a sympatické rozměry.

Nábytkové trezory
Trezory do nábytku
zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020