Malé trezorové dveře ST 17

Malé trezorové dveře

Klasické trezorové dveře se vyrábějí v obvykle s výško a šířkou tak, aby se jimi dalo snadno procházet. Výška se vyrábí mezi 195 a 200 cm. Nejmenší standardní šířka dveří je potom 60 cm. Někdy se ale takové standardní dveře nehodí. Někdy je stavební otvor příliš malý a nedá se změnit. Někdy Vás napadne si umístit dveře do nějakého zapomenutého výklenku nebo do jiného nevyužitého prostoru.

Atypické trezorové dveře

Standardní výrobní řada trezorových dveří se může někdy vyrobit s rozměrem na zakázku. Nejčastěji se dělá menší výška. Protože se standardní dveře nevejdou třeba kvůli překladu. S výško je možné hýbat celkem libovolně. Zmenšení je obvykle jen o pár centimetrů, ale už jsme dodávali i trezorové dveře poloviční.

Trezor do zdi na zakázku

Druhou kategorií jsou upravené trezory do zdi. Takový trezor do zdi jsou bezpečné treozrové dveře a plechová bedna u které se bezpečnost vytvoří 10 cm betonu. Dveře jsou masivní a hodně bezpečné. Mohou se použít jen tyto dveře a bedna se vynechá. Vytvoří se jen bezpečný průlez do většího prostoru nebo se za dveřmi vytvoří libovolně velký a libovolně tvarovaný prostor.


malé trezorové dveře na zakázku

Malé trezorové dveře

Druhá možnost jsou trezorové dveře opravdu malých rozměrů. Budou se používat jen jako průlez a nebo se za nimi vytvoří libovolně velký a různě tvarovaný prostor. Obvykle se do takového prostoru nevstupuje. Tady se vychází za výrobní řady trezorů do zdi ST, u které se nevyrobí stěny trezoru, ale jen dveře s "packami" pro zazdění nebo zalití do železobetonu. Jako je to vidět na obrázku nahoře u trezoru ST 17.

Únikový východ z trezorové mísnosti

V nabídce je také východ z trezorové místnosti. Jsou to obvykle menší průlezy jako součást trezorové místnosti. Z venkovní strany zcela maskovné, hladké a k použití jen v krizové situaci (jeden klient přes průlez natáhl zateplení polystyrenem a fasádu). Nejčastěji jsou zamčené a ovládané jen z vnitřní strany. Venkovní strana je hladká, bez zámku a ovládací kliky.

Trochu divoké řešení je potom průlez jako součást hlavních trezorových dveří. Taková malé dvířka ve velkých dveřích. I to je možné.

únikové trezorové dveře

Když máte jen málo místa. Napadlo Vás využít nějaký otvor nebo nevyužitý výklenek. Trezorové dveře chcete dobře schovat na nenápadné místo. Je možné Vám dodat jen malé trezorové dveře. Nižší, zúžené. Takovými trezorovými dveřmi můžete prolézt do tajného prostoru. Zkrátka po otevření takových malých trezorových dveří si otevřete libovolně velký bezpečný prostor. Máte například využitý větší prostor pod schody nebo si vybetonujete libovolně tvarovaný tajný úkryt. Samozřejmě stěny musí mít srovnatelnou nebo lepší bezpečnost než samotné dveře.

atypické trezorové dveře

Trezorové dveře na zakázku

Nejenom malé, ale můžeme pro Vás udělat standardní trezorové dveře s libovolným rozměrem. Atypické. Často se trezorové dveře musí dostat do starého domu, kde jsou v suterénu nízké stropy nebo máte trezorové dveře mezi dvě nosné stěny apod. Pak se může upravit výška i šířka.

Trezorové dveře také mohou být vyšší. Nemusí se dělat rozměr na zakázku, ale prostor nade dveřmi vyřešit jinak. Kovovým panelem a nebo nějaký beton, cihly.

Zmenšené trezorové dveře

Vezmou se klasické trezorové dveře TD a zmenší se rozměr na přání. To se dělá hlavně u výrobní řady TD. Trezorovými dveřmi se prochází a za dveřmi je obvykle trezorová místnost. Tedy větší prostor. Máte nějakou nevyužitou místnost, výklenek nebo prostor pod schody?

Bezpečnost atypických trezorových dveří

Normy a certifikáty dovolují úpravy trezorů. Takže většinou jsou i upravované výrobky s certifikovanou bezpečností. Nejčastěji jsou trezorové dveře v I. bezpečnostní třídě a v nabídce je také II. třída. Vyšší třídy se na zakázku dělají jen málo. Teprve když je výrobek silně upraven nebo má něco zvláštního, nemůže mít certifikát. Bezpečnost může být vysoká, ale je tu něco, co nedovolí mít k tomu papír (rozměr, tvar, zámek...).

Na všechny výrobky v naší nabídce se používají jen certifikované trezorové zámky. Minimálně v bezpečnostní třídě A a některé ve třídě B. Typicky elektronické zámky jsou jen ve vyšší třídě B podel EN 1300. Na přání je možné použít ještě vyšší zabezpeční ve třídě C.

Montážní provedení trezorových dveří

Trezorové dveře se vyrábějí jako šroubovací, pro zazdění nebo zalití do betonu. Montážní provedení šroubováním potřebuje přesný stavební otvor. Do otvoru se dveře postaví a skrz zárubně prošroubují. Zatímco zazdívací provedení se trvale spojí s okolní stěnou mmocí zdění nebo lépe vylitím betonem. Uznávaná stěna je pro I. bezpečnostní třídu 15 cm betonu a nebo 30 cm cihla.

Více o dveřích

Trezorové dveře

Všeobecné informace

Trezorová místnost

Informace o místnosti

Dveře ve 2. třídě

Druhá třída dveří

Zámky na dveře

Trezorové zámky dveří

Panická místnost

Panická trezorová místnost

Montáž dveří

Montáž trezorových dveří

Otevírání dovnitř

Trezorové místnosti

Trezorová vrata

Velké trezorové dveře

Balistické dveře

Dveře proti průstřelu

Malé dveře

Atypické a rozměry na zakázku
Kontakty
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021