Nejlepší trezory

Nejlepší je slovo, které dnes slýcháte ze všech stran a člověk mu dal již jiný význam. Je spojené spíše s reklamou a nemá váhu. V následujícím článku se ale podíváme na nejlepší trezory z více stran a snad se o nich dozvíte něco zajímavého.

Nejlepší trezor z pohledu bezpečnosti

Nejlepší historický trezor

Mezi znalci co trezorům rozumí koluje legenda o jednom produktu, který nese výrobní označení Cerberus. Patří mezi úplně nejvíce zabezpečené trezory proti zloději, které se sériově vyráběli. Kvůli náročnosti výroby a určité exkluzivitě bylo vyrobeno jen asi 30 kusů trezorů Cerberus. Jeden z hrstky vyrobených trezorů je k vidění v 1.Českém muzeu trezorů.

Nejbezpečnější historický trezor

Nejbezpečnější moderní trezor

Nejbezpečnější trezor

Nejbezpečnější moderní trezory jsou dnes vyráběné podle tříd. 5. bezpečnostní třída je nejvyšší, jakou vůbec můžete dostat. V celé Evropě je jen hrstka výrobců, kteří mají v nabídce právě tak vysoký stupeň zabezpečení. Jsou to pak trezory, které mají maximální stupeň ochrany proti napadení zlodějem. Vzhledem se až tak neliší od ostatních trezorů, ale v jejich stěnách je naprosto jiné složení, které zajišťuje neprostupnou bariéru. Vysoký stupeň zabezpečení sebou nese nevýhodu a tou je celkem vysoká hmotnost.

Všeobecně vysoký stupeň zabezpečení přinášejí trezory zařazené do kategorie bankovní trezory. Tyto trezory vyrobil člověk, takže se do nich člověk dostane, ale otázkou je za jak dlouho a co k tomu bude potřebovat. Čtvrtá a pátá bezpečnostní třída je nepřekonatelnou překážkou pro náhodného zloděje s krumpáčem, pro někoho s nástroji a hrubou silou je to překážka i na několik dní. Profesionál se špičkovou technikou také stráví na trezoru hezkou řádku hodin.

Nepřekonatelný trezor

Je nesmysl Vás tahat za nos, že existuje nepřekonatelný trezor a když to někdo tvrdí je to jen reklamní tahák. Z pohledu na současné trezory a na druhé straně na znalosti a vybavení zlodějů, bychom mohli jako nepřekonatelné trezory označit výrobky ve 4. a 5. bezpečnostní třídě.

Trezorem to nekončí

Když chcete mít perfektní trezor, je potřeba zajít ještě dál. Výběrem vhodného vysoce zabezpečeného trezoru ještě snažení nekončí. Je potřeba mít kvalitní zabezpečení prostoru nějakým elektronickým systémem zabezpečení. Potom také na trezoru například otřesové čidlo. Dále se trezor může nacházet v zabezpečené oblasti a to například za trezorovými dveřmi. V takovém případě je již zabezpečení "nepřekonatelné".

Nejlepší trezor ve významu luxusní a krásný

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020