Nejmenší trezor ve II. a ve III. bezpečnostní třídě

třída 2

Druhá bezpečnostní třída je dobře zabezpečený trezor pro lidi, zlatnictví a střední podniky. Třída 2 slouží na uložení a pojištění hodnot od 200 tisíc až do 3 milionů. Záleží to na umístění trezoru a dalším zabezpečení.

třída 3

Třetí bezpečnostní třída je u trezorů vysoký stupeň zabezpečení a tedy silná ochrana proti násilnému vniknutí. Pro představu do takového trezoru ve 3. třídě je možné pojistit částku od 400 tisíc až po 8 milionů.

Nejmenší trezor

Trezory ve 2. třídě jsou vyráběné i celkem malé. Trezory ve III. třídě jsou již hodně dobře chráněné proti útokům moderními a výkonnými nástroji. Proto jsou jejich stěny a dveře masivní a nejde tento fakt ošidit. Velikosti trezorů ve III. bezpečnostní třídě jsou proto značné a každý nemá prostor na velký trezor. Také velký trezor ve III. třídě bude mít vysokou pořizovací cenu.

Nejmenší trezor NS a NT

Připravili jsme pro Vás malé velikosti trezorů ve výrobní řadě NS a NT, které mají certifikát na bezpečnostní třídu II a III. Zároveň mají trezory sympatický malý rozměr. Menší to již opravdu nejde, aby se zachovali bezpečnostní požadavky a vůbec nějaký vnitřní prostor.

Nejmenší trezor NS 1 ve II. bezpečnostní třídě

nejmenší trezor ve 2. třídě

Trezor NS 1 je jeden z nejmenších trezorů ve II. třídě. Do trezoru se vejde jeden až dva šanony, ale musí se vkládat šikmo, takže je to nepraktické. Trezor je vybaven jednou policí, která je výškově nastavitelná (asi v pěti různých výškách). Trezor je v základním provedení šedobílí RAL 7035 a na přání je možné dodat v libovolné barvě. V základu je zámek na klíč se dvěma kusy klíčů. Trezor může být osazen mechanickým číselníkem nebo elektronickým zámkem. Dva zámky nejsou většinou na malých trezorech technicky možné.

Prohlédnout trezor NS 1 v e-shopu

Nejmenší trezor NT 131 ve 2. bezpečnostní třídě

nejmenší trezor NT ve 2. třídě

Nábytkový trezor NT 131 je další z opravdu malých trezorů ve II. třídě podle EN 1443-1. Je určen hlavně pro umístění do nábytku, ale je možné ho postavit i pod stůl apod. Jeho dveře se otevírají na asi 90° a proto je vhodný například do skříně. Není vhodný na šanony, ale pohodlně se do něj vejdou razítka, pasy, zlaté cihly ale také léky, jedy a několik balíčků hotovosti. V základním provedení se zámkem na klíč a na přání libovolný zámek. V černé nebo šedobílé barvě. Kotevní otvory dva do podlahy a dva do zad.

Prohlédnout trezor NT 131 v e-shopu

Nejmenší trezor NS 2 ve 3. bezpečnostní třídě

nejmenší trezor ve 3. třídě

Trezor NS 2 je nejmenší trezor ve své bezpečnostní třídě 3 v celé ČR a pravděpodobně také v Evropě. Dovnitř pohodlně vložíte 4 šanony a ještě nějaké věci na vrchní výškově nastavitelnou polici. Podle toho kam trezor umístíte a podle toho které pojišťovny jste klientem můžete do trezoru pojistit od 400 tisíc do 8 milionů korun. Trezor také slouží na uložení utajovaných dokumentů podle NBÚ nejvyššího stupně "Přísně tajné". Podle zákona č. 229/2016 Sb. (před novelizací č.119/2002 Sb.) je možné do trezoru ukládat krátké zbraně v počtu do 20 kusů.

Prohlédnout trezor NS 2 v e-shopu


kontakt na nejmenší trezory

Nechte si poslat nabídku
na telefonu 721 886 885
nebo mailem jinova@jinova.cz
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021