Nejmenší trezory do zdi

Často se stává, že chcete trezor do zdi a nemáte dostatečně širokou stěnu. Právě pro takové případy jsou v nabídce i malé rozměry trezorů a trezory s malou hloubkou.

Montáž sejfu nebo trezoru do zdi se provádí zabetonováním. Ochranu stěn sejfů tak tvoří 6 cm kvalitního betonu a u trezorů je to 10 cm. K sejfům a trezorům do zdi je dodáván podrobný návod na zazdění. Dokáže tak montáž řemeslník, zedník nebo i šikovný člověk sám.

Nejmenší sejfy do zdiMalé sejfy do zdi

Sejfy do zdi jsou jednoplášťové schránky, které mají dveře z masivní oceli. Vyrábí se i velice malé, vhodné jen na balíček bankovek, pasy, zlatou cihličku nebo osobní zbraň. Malé sejfy do zdi se navíc ještě schovají za obraz nebo ve skříni za kabáty, což je jejich velká výhoda. i když mají základní bezpečnost, zloděj o nich ani nemusí vědět. Přesto, že jsou malé a nevejde se na ně mnoho bezpečnostních prvků, jsou sejfy SS certifikované na bezpečnostní třídu Z2. Sejfy do zdi SS nebo také stěnové sejfy jsou vhodné:

 • na uložení hodnot od 10 do 50 tisíc korun,
 • na utajované materiály stupně "vyhrazené" a nebo také
 • na krátké zbraně v počtu do 10 kusů podle zákona o zbraních.

Nejmenší trezory do zdi v I. tříděMalé trezory do zdi

I. bezpečnostní třída je velice populární a v podstatě nejprodávanější. Proto je u ní také největší nabídka trezorů do zdi. Tedy i velice malé trezory do zdi. Od nejmenší velikosti ST 11 až po velké skříně jako je ST 24. Navíc se trezory ST 11, ST 12 a ST 13 vyrábí s menší hloubkou. Označené písmenem "K". Trezory mají masivní dveře, které blokují čepy do stran. Ostatní stěny se chrání vrstvou betonu. Trezory do zdi ST a STJ nebo jinak stěnové trezory jsou vhodné:

 • na uložení hodnot od 100 tisíc do 1 milionu korun,
 • na utajované materiály stupně "tajné" a nebo také
 • na krátké zbraně v počtu do 20 ks podle zákona o zbraních.

Nejmenší trezory do zdi ve II. tříděMalé trezory do zdi ve II. třídě

Nejmenší do zdi ve II. třídě je trezor ST 14. Není to úplně malý trezor, ale je to proto, aby se všechny bezpečnostní prvky do trezorových dveří vešli. Druhá bezpečnostní třída je celkem vysoké zabezpečení a trezor ve zdi musí být kvalitně chráněn. Na přání bychom mohli zmenšit hloubku. Sáhnout na výšku nebo šířku by bylo nákladnější. Vyšší bezpečnostní třída už do zdi není možná, to už by jste museli zazdít volně stojící trezor NS. Trezory do zdi ST jsou především vhodné:

 • na uložení hodnot od 200 tisíc do 3 milionu korun,
 • na utajované materiály nejvyššího stupně "přísně tajné" a nebo také
 • na krátké zbraně v počtu do 20 ks podle zákona o zbraních.

Trezory do zdi s nejmenší hloubkou


Krátké trezory do zdi

Trezory do zdi jsou specifické právě svým umístěním. Velké množství klientů bojuje právě s hloubkou zdi v místě instalace. Proto mezi produkty, které nabízíme jsou trezory s menší hloubkou. Označené písmenem "K". Vhodné když nemáte dost masivní stěnu. Trezory do zdi ST K nebo také stěnové trezory jsou vhodné:

 • na uložení hodnot od 10 do 30 tisíc korun,
 • na utajované materiály stupně "vyhrazené" a nebo také
 • na krátké zbraně v počtu do 10 kusů podle zákona o zbraních.

Malé trezorové dveře

Malé trezorové dveře

Když už ne celý trezor, tak pro Vás můžeme vyrobit jen malé dveře, za kterými může být libovolný prostor. Takové trezorové dveře jsou stejně bezpečné jako celý trezor do zdi. Mohou být i certifikované. prostor za dveřmi musí mít samozřejmě bezpečné stěny například z betonu, ale libovolného tvaru a hloubky.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021