Vhozové trezory

Vhozové nebo také depositní trezory jsou zajímavou kategorií trezorů. Nemusíte otevírat dveře trezoru a pohodlně vhodíte obálku, kazetu s penězi nebo autoklíče do trezoru. Vhoz může být na stejné straně jako dveře trezoru nebo řešen třeba přes zeď, pult a také například do sklepa. Podstatné je, že se vhozové trezory dělí na certifikované a necertifikované. Třída musí být označena jako "D-I" nebo "D-II" (prosté označení I nebo II je alarmující! a přesto se s tím můžete setkat.)

Necertifikované vhozové trezory

Necertifikované jsou všechny trezory do kterých se udělá depositní otvor. Takový vhazovací otvor na trezoru může být různě ochráněn, ale pokud taková ochrana není certifikovaná, celý trezor nemá bezpečnostní třídu. Může do něj být pojištěna jen menší hodnota. Necertifikovaný vhoz můžete mít snad na každém trezoru v naší nabídce. Vhazovací štěribina může být zapředu, ze shora nebo na bocích.

Depositní sejf BT 2
přední vhoz

vhazovací sejf BT 2 s vhazovací štěrbinou

Depositní sejf BT 3
horní vhoz

vhazovací sejf BT 3 s vhazovacím otvorem

Depositní trezor NS 4
horní vhoz

vhazovací trezor NS 4 s dírou

Trezor ST 12
s vhozem

vhazovací trezor do zdi ST 12 s vhozem

Certifikované vhozové trezory

Udělat do trezoru "díru" umí hodně lidí, ale následně jí ochránit není tak snadné. Nabízíme Vám certifikovaný vhzovací depositní systém na trezorech NTR, TORO nebo DNS. Vhazovací otvor, šuplík prošel náročnými zkouškami v certifikační laboratoři. Odolal jak násilí od nástrojů tak pokusu o nenásilné vyhmatání, napadení. Certifikované vhozové trezory se vyrábí v bezpečnostní třídě D-I a D-II, ale také ve třídě D-III. To už je pro depositní trezor hodně vysoké zabezpečení. Velikostí je několik, ale nejoblíbenější jsou trezory Depos 8 a depositní trezor DNS 4.

vhazovací trezory Depos v 1. bezpečnostní třídě

Trezory Depos


v bezpečnostní třídě 1

Menší depositní trezory Depos jsou populární právě pro svojí velikost. Menšími rozměry se hodí i do nábytku. Vhozovací šuplík může být umístěn na přední i zadní straně. Jsou certifikované v I. bezpečnostní třídě podle normy EN 1143-2 do třídy D-I.

Depositní trezory - 1. bezpečnostní třída

Trezory DNS


v bezpečnostní třídě 1

Vhozové trezory v I. bezpečnostní třídě D-I. Certifikovaná bezpečnost přesto, že je na trezoru vhazovací šuplík. Od menších rozměrů pod stůl nebo pod pult až po velký trezor na mnoho pořadačů a ještě s vhozem v horní části.

2. bezpečnostní třída trezorů DNS

Trezory DNS


v bezpečnostní třídě 2

Vhozové trezory v bezpečnosntí třídě D-II mají vysoký stupeň zabezpečení. Podle pojišťovny ochrání vhazovanou tržbu nebo hodnoty běžně okolo 500 - 700 tisíc korun. Můžete také vhazovat utajované materiály nejvyššíh o stupně "typ 4 - přísně tajné".

Kontakty
Informace

Doprava a stěhování

Jak to probíhá?

Kotvení trezorů

Jak to probíhá?
 x 

Košik

Kurzovní lístek

1 USD Vlajka meny USD Kč změna
1 GBP Vlajka meny GBP Kč změna
1 EUR Vlajka meny EUR Kč změna
1 PLN Vlajka meny PLN Kč změna

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021