Zámek na klíč (2 klíče, třída A)

V základní ceně trezoru je většinou zámek na klíč. Standardně se dodávají dva klíče, ale je možný libobolný počet. Když by jste chtěli více trezorových klíčů je výhodnější zvolit mechanický kombinační nebo elektronický trezorový zámek. Délka klíčů je podle modelu trezoru. Vesměs platí, že čím je trezor bezpečnější, tím má delší klíče. Nejkratší klíče jsou 55mm. Nejmenší používané jsou 65 mm, pak běžné 90 mm a delší 120 mm. Na trezory v naší nabídce používáme pouze prověřené kvalitní značky jako je Mauer nebo STUV. V ČR bohužel není výrobce treozrových zámků a proto se verou předně z Neměcka.

Certifikovaný trezorový zámek na klíč

V nabídce nemáme zámky na klíč bez certifikátu. I na ty nejobyčejnější sejfy se montují minimálně zámky třídy A. Necertifikvoané zámky jsou nebezpečené a s pochybnou kvalitou. Trezorové zámky se certifikují podle Evropské normy EN 1300, která zámky rozděluje do tříd podle jejich odolnosti. Bezpečnostní třída A je nejpoužívanější. Potom je vyšší třída B, kterou mají například nabízené elektronické zámky a nejvyšší je třída C, která se ale pro domácnosti a podniky vůbec nepoužívá.

Trezorové zámky na klíč jsou minimálně ve třídě A. Za příplatek mohou být ve vyšší třídě B. V nabídce je také zámek na klíč ve třídě C. Je nákladný, v cenách běžně přes 10 tisíc a nedrží se skladem s dodáním i dva měsíce.

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021