Ohnivzdorné trezory NA

Jsou lidé a hlavně firmy, které mají postavené své podnikání na informacích, datech a tajemstvích. Nikdo na to nechce myslet, ale stane se, že občas někdo vyhoří, bez ohnivzdorného trezoru. Zaměstnanec nechá svíčku na stole a nebo máte šikovného souseda. Jednou za čas si prostě někdo vytáhne Černého Petra a začne u něj hořet. Když je to kancelář firmy na... řekněme traktory, tak vymalují a za chvilku je v kanceláři stejný provoz. Horší je to u firem, které podnikají s daty a všechno co mají jsou čísla, písmena, papíry a datové nosiče. A nejhorší je to u firem bez ohnivzdorného trezoru

Ohnivzdorné trezory na zbraně

Trezor na 20 zbraní

Mezi nejsilnější stránky tohoto trezoru je jeho vyšší zabezpečení. Odpovídá tedy na uložení 20 zbraní podle zákona. Jako velký bonus je, že do něj můžete dát ještě víc. Trezor odpovídá na uložení hodnot od 100 tisíc do 1 milionu. Podle toho jak je zabezpečeno ještě okolí trezoru. Mnoho lidí pak nevyužije možnost uložení utajovaných materiálů. Trezor odpovídá na dokumenty stupně "tajné" podle NBÚ. Dokumenty můžete ukládat v klasických šanonech na výškově nastavitelné police. Snadno se tak do trezoru vejde 5 dlouhých zbraní a 12 pořadačů. Pořád ještě Vám zůstane vnitřní uzamykatelná schránka v horní části. Má sice už jen jednodušší zámek. Pro majitele je vhodná proti lidem co mají přístup do trezoru.

Konstrukce trezoru NS 6 na dlouhé zbraně

Celý trezor je vyráběný v I. bezpečnostní třídě, takže není jen na dlouhé zbraně. Dveře trezoru blokují čepy do tří stran. Na čtvrté straně je bezpečnostní labyrint. To zabezpečuje, že i když někdo uřízne panty nic se vlastně nestane. Dveře drží dál do všech 4 stran.

Bezpečnostní třída I. vyžaduje vyšší ochranu stěn a dveří trezoru. Je proto použito více materiálů, které dokáží odolat i menším bytovým požárům.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020