Držák, stojánek na krátké zbraně

Pro naše klienty jsme vyrobili sympatický držák na tři krátké zbraně. Model v pevném kovovém provedení má měkké hrany k ochraně proti poškrábání. Rozměr prázdného držáku zbraní je výška 140 mm x šířka 160 mm a hloubka 240 mm. Pohodlně se tak vejde do většiny nabízených trezorů. Na výšku je potřeba počítat ještě se zbraní, takže trezor by měl mít vnitřní výšku alespoň 180 - 200 mm Podle velikosti zbraní.

Držák na zbraně shora

Pod zbraní je ještě šikovné okénko na zásobník, které využije volný prostor. Použitý je odstín RAL 7035, ale na tom asi příliš nezáleží. Držák je ze dvou částí a je možné dodat jen tu horní, která stále funguje jako držák.

Držák krátkých zbraní pro trezor ZBS 10/6

Držák na zbraně v trezoru 10/6

Tento držák na krátké zbraně vznikal hlavně kvůli použití ve zbraňové skříni ZBS 10/6. Ta má prostor na dlouhé zbraně a prostor s výškově nastavitelnými policemi.

  • Jeden držák krátkých zbraní se může položit volně na polici a uložíte tak 3 zbraně.
  • Při použití dvou držáků vedle sebe se maximálně využije prostor. Hlavně také není potřeba zabírat polici, sami fungují jako police. Dva držáky se sešroubují a je možné je výškově nastavovat.

Držák krátkých zbraní pro trezory NTR

Otevřený trezor NTR 2

Držák zbraní je vhodný také pro trezory NTJ a NTR, kde se volně položí jeden nebo dva vedle sebe (případně zafixovat oboustrannou lepenkou). Se svou vnitřní výškou je vhodný již nejmenší model NTR 1 do kterého tedy dáte dva držáky vedle sebe na 6 zbraní. Do většího trezoru NTR 2 (na obrázku) se již vejde držák zbraní (nebo dva vedle sebe) a ještě máte poličku na další věci. Do velikosti NTR 4 a NTR 5 je již možné umístit dva držáky nad sebe. Trezory jsou potom až na 12 zbraní. I když podle zákona celá výrobní řada odpovídá na uložení až do 20 ks. Trezory NTR

V trezoru to sedí naprosto perfektně a plní svůj účel - je to přehledné a ušetří spoustu místa na náboje ..

Objednání

Držák, stojánek na krátké zbraně

Držák na 3 zbraně blankDržák, stojánek na krátké zbraně
536 Kč

4-stojanek-pro-trezoryDržák, stojánek na 4 krátké zbraně
617 Kč
Celková cena :
0 Kč
Celková cena s daní :
0 Kč
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021