Držák, stojánek na 4 krátké zbraně

Pro naše klienty jsme vyrobili sympatický držák na čtyři krátké zbraně. Model v pevném kovovém provedení má měkké hrany k ochraně proti poškrábání. Rozměr prázdného držáku zbraní je výška 140 mm x šířka 210 mm a hloubka 240 mm. Pohodlně se tak vejde do většiny nabízených trezorů. Na výšku je potřeba počítat ještě se zbraní, takže trezor by měl mít vnitřní výšku alespoň 180 - 200 mm Podle velikosti zbraní. Pod zbraní je ještě šikovné okénko na zásobník, které využije volný prostor. Použitý je odstín RAL 7035, ale na tom asi příliš nezáleží. Držák je ze dvou částí a je možné dodat jen tu horní, která stále funguje jako stojánek.

Držák krátkých zbraní pro trezor ZBS 10/6 a 8/3

Držák na zbraně v trezoru 10/6

Tento držák na 4 krátké zbraně vznikal na přání jednoho klienta. Použití je možné ve zbraňové skříni ZBS 10/6 a menší 8/3. Ty mají prostor na dlouhé zbraně a prostor s výškově nastavitelnými policemi. Držák se položí na polici. Na obrázku jsou dva držáky na 3 zbarně vedle sebe. Držák na 4 se pochopitelně vejde jen jeden.

Držák zbraní je vhodný také pro trezory NTJ (starší výrobní řada) a NTR, kde se volně položí (případně zafixovat oboustrannou lepenkou). Se svou vnitřní výškou je vhodný již nejmenší model NTR 1. Do většího trezoru NTR 2 se již vejde držák zbraní a ještě máte poličku na další věci. Do velikosti NTR 4 a NTR 5 je již možné umístit dva držáky nad sebe. Trezory NTR

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021