Prosklený luxusní trezor

Absolutní novinkou v naší nabídce jsme pro Vás připravili trezor s proskleným oknem. Na častá přání sběratelů jsme pro Vás připravili revoluční inovaci. Sběratelé chtějí vidět své ceněné sbírky. Ať už sbíráte zlaté mince, hodinky nebo známky, podstatné je se s nimi těšit.

Hlavní parametry proskleného trezoru

  • Nejoblíbenější velikost trezoru, léty prověřený
  • Věčné sklo jen 1,6 cm silné, čiré bez zkreslení
  • Vysoká bezpečnost s použitím moderních technologií
  • Široká možnost příslušenstvím z trezoru udělat klenot

Neuvěřitelná bezpečnost a přesto skleněné okno

Nová doba přichází s úžasnými technologiemi a postupy. Vymysleli jsme pro Vás certifikované sklo, které je silné jen 1,6 cm a vydrží více než ostatní stěny trezoru. Zloděj může sklo poškodit, ale to zůstává na svém místě. Při každé ráně těžkým předmětem není zločinec blíže a blíže obsahu, ale sklo odpruží každý úder a je zase na začátku.

Prosklený trezor do prodejny

V prodejnách s drahým zbožím je větší pravděpodobnost, že někoho napadne přijít si pro snadný výdělek. Prosklený trezor ochrání vysoké hodnoty a přesto se na ně můžete stále dívat jako ve výloze. Prosklený model trezoru NS 4 je v ideální výšce 75 cm a může sloužit jako vitrína (jiná výška na přání). Pro obchody je vhodné trezor ještě doplnit o elektronický zámek s časovým zpožděním.

Prosklený trezor jako luxusní doplněk

Postavte si do interiéru luxusní kousek trezoru, který nebudete jen míjet bez povšimnutí. Konec je dobám, kdy jste měli své sběratelské kousky v temnotě trezoru a museli jste otevírat dveře při každém prohlédnutí. Nabízíme jedinečnou možnost.

Udělejte z proskleného trezoru klenot

V základním provedení je prosklený trezor ideální pro prodejny k zabudování do pultu. Když ale trezor chcete pozvednout a chcete, aby oslovil svým nepřehlédnutelným charizma, Postavíme Vám ho podle náročných požadavků. Příslušenství, které například můžete mít:

Jiná barva trezoru

Barevné provedení v základu je šedobílá a nebo tmavě černý. Na přání je možná libovolná úprava povrchu trezoru. Pro své klienty jsme již dělali různá barevná provedení podle vzorníku RAL, ale také různé perletě a metalízu. Výjimkou není ale imitace dřevěného povrchu fládrováním.

Trezorové zámky

Trezor je v základu vybaven zámkem na klíč se dvěma klíč. To je ale nepraktické řešení. Nejčastěji se na trezor osazuje elektronický zámek, který je o stupeň bezpečnější a o skok pohodlnější. Podle používání jednou za dva roky vyměníte baterii a přinese Vám to svobodu od nošení klíčů. Na elektronické klávesnici se zadáte svých 6 tajných čísel a otevíráte během několika vteřin. Elektronické zámky v dnešní době zvládají i mnoho funkcí.

Vnitřní vybavení trezoru

Uvnitř trezoru můžete mít naprosto libovolné vnitřní uspořádání. Pod prosklený otvorem trezoru může být jen výškově nastavitelná police a vy si zasunete například plato se šperky. Můžete mít ale také různě vysoký vysouvatelný šuplík, který bude mít uvnitř přepážky na mince, hodinky... Na hodinky je možné do trezoru namontovat vrtitoče (watchwinders) kolmo nahoru proti sklu.

Vnitřní čalounění trezoru

Vnitřek trezoru ať už ho rozvrhnete jakkoli pro Vás očalouníme sametem, filcem nebo dekorační látkou a meze jsou jen materiály a odstíny na trhu.

Křišťály Swarovski

Na trezoru Vám můžeme použít křišťály od věhlasné firmy Swarovski. Pro umístění se fantazii meze nekladou. Používáme je například na ozdobení uzamykacích čepů.

Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021