Trezory T-Safe

Charakteristika společnosti T-safe

výrobce trezorů t-safe

Podílíme se na bezpečnostních řešeních společnosti T-safe. Ta jako tradiční a česká firma působí na trhu již od ledna 1996. Nabízí také kovovýrobu, ale vždy byli hlavní náplní trezory a trezorová technika. Nabídka zahrnuje stěnové a nábytkové trezory, sejfy v základní bezpečnosti, větší skříňové trezory ať už na dokumenty nebo uložení zbraní a v neposlední řadě trezorové dveře. Širší součástí výrobního programu T-safe je zámečnická výroba se zaměřením na plechotváření, svařování, stavební konstrukce...

T-safe sejfy do zdi SS

sejf SS t-safe

Sejfy určené do zdi se základní bezpečností. Takový sejf je vhodný na uložení cenností okolo 20 - 50 tisíc korun. Oblíbené jsou také na zbraně a podle zákona můžete uložit 10 kusů. Poslouží na uložení pasů, náhrádních klíčů od vozu nebo jako pohotovostní pokladna.

Prohlédnout

T-safe trezory do zdi ST

Trezory t-safe ST

Oblíbená výrobní řada trezorů do zdi. Zazdívají se do stěny tak, aby na každou stranu okolo trezoru byla vrstva 10 cm betonu. Bezpečnost je ve skrytém umístění a také ve spojení s budovou. Skryjete je pod chodiště, za obraz nebo za kabáty v šatně.

Prohlédnout

Do zdi ST-K s malou hloubkou


Trezory t-safe ST

Často nemáte dostatečně masivní stěny, aby tam bylo možné zazdít trezor ST. V nabídce jsou také trezory s menší hloubkou s označením K. Jejich hloubka je pro stěnu jen 30 cm. Méně to již opravdu nejde. Dovnitř trezoru by jste pak už nic neuložili.

Prohlédnout

Trezory do zdi od společnosti T-safe se vyrábí opravdu dlouhou dobu. Jsou prověřeny časem a mnoha spokojenými klienty. Nejsou to nejlevnější na trhu, ale to je právě největší výhoda treozrů do zdi od společnosti T-safe. Trezory ST a SS jsou tradiční, ale také medernizované a inovované. Jak se vyvýjí znalosti a nářadí zlodějů tak musí také výrobce trezorů reagovat.

T-safe sejfy do nábytku NS


sejf NS t-safe

Nábytkové sejfy v základní bezpečnosti jsou certifikvoané do třídy Z2. Nejoblíbenější jsou tyto sejfy na ukládání zbraní, ale můžete do nich skrýt také hodnoty okolo 20 - 50 tisíc. Mají šest velikostí od nejmenšího na balíček peněz a pasy až po největší velikost 6. Tam už se uloží dvě řady šanonů. Do větších velikostí se jako příslušenství někdy dělá uzamykatelná schránka.

Prohlédnout

T-safe trezory do nábytku NT

Trezory t-safe NT

Trezory NT se vyrábí v I. a také ve vyšší II. bezpečnostní třídě. Druhá třída trezorů je již vyšší zabezpečení na hodnoty od 200 tisíc, ale také několik milionů když je na místě další zabezpečení. Vyrábí se hodně rozměrů od nejmenších až po velké skříně na několik řad šanonů. Trezory NT se používají běžně v domácnostech a také v menších a středních podnicích.

Prohlédnout

Trezory ST do podlahy DP

Trezory do podlahy t-safe ST

Zajímavé umístění trezorů ST je do podlahy. Není tak obvyklé a proto by ho tam málokdo hledal. Na druhou stranu je obtížnější montáž, kdy musíte připravit stavební otvor a nepotušit izolace domu. Společnost T-safe upravuje stěnové trezory také pro použití do podlahy. Mají madlo pro zvednutí dveří, pojistku proti pádu trezorových dveří a také pochozí plech. Zazdí se tak trezor zároveň s podlahou a je možné po něm i chodit.

Prohlédnout

Trezory T-safe jsou od těch v základní bezpečnosti Z2 až po trezory označovné jako bankovní ve vyšší bezpečnosti. Ve třídách II a III. Velikosti od nejmenších do zdi a do nábytku. Na uložení jen balíčku peněz nebo flash paměť a pasy. Největší jsou potom dvoukřídlé skříně na mnoho šanonů. Navíc jsou v nabídce firmy T-safe trezorové dveře TD. Dveřmi můžete vytvořit v podstatě libovolný prostor od nějakého malého výklenku až po halu. Největší trezorová vrata dovolují vjezd vysokozdvižného vozíku.

T-safe trezory NHD

Bankovní trezory NHD t-safe

Nejvyšší řada trezorů od společnosti T-safe jsou právě trezory NHD. Vyráběné ve vysoké kvalitě a ve vyšších bezpečnostních třídách. V nabídcejsou trezory ve II. a také vyšší III. bezpečnostní třídě. Hmotnost trezorů je vyšší, ale to je všeobecně u bezpečných trezorů. Dveře blokují velice masivní a pochromované válce. Trezorové zámky se používají ty nejlepší co na trhu jsou. Od firem La Gard a Mauer.

T-safe trezorové dveře TD

Trezorové dveře t-safe TD

Na českém trhu jsou to trezorové dveře TD, které převyšují konkurenci svojí kvalitou, zpracováním a bezpečností. Trezorové dveře TD vytvoří libovolně velkou místnost. Trezorové místnosti jsou od malého výklanku až po velké haly. Populární jsou na uložení neomezeného počtu zbraní podle zákona. A v neposlední řadě se používají na utajované archivy stupně "tajné - typ 3" podle NBÚ.

Prohlédnout

Trezory depositní T-safe

Trezory depositní a vhazovací t-safe

Zvláštní kategorií trezorů jsou depositní nbeo také vhoazovací trezory. Je to v podstatě díra do trezoru. Proto se také musí náležitě ochránit. Jednodušší otvory jsou chráněné ozubeným plechem a podobně. Certifikované depositní trezory musí mít důmyslnější mechanizmus. Jsou vybavené většinou šuplíkem u které se po zavření propadne dno. Takové trezory musí mít certifikát ve třídě D-I nebo D-II.

Prohlédnout

Skříně na zbraně SZ T-safe

Trezorová skříň AS na zbraně T-safe

Jednodušší trezorové skříně AS na uložení zbraní podle zákona od společnosti T-safe. V základním provedení je vždy určitý počet držáků hlavní i když podle zákona odpovídají všechny na 10 kusů. V základním provedení je v horní části uzamkykatelá schránka na dozický klíček. Do schránky je možné ukládat náboje nebo krátké zbraně. Určená je na uložení černého prachu, aby byl odděleně.

T-safe trezory na zbraně TZ

Trezorové skříně TZ na zbraně t-safe

Trezorové skříně certifikované ve třídě 0 a také v I. třídě. Primárně je určena na uložení zbraní. Podle zákona do ní můžete ukládat až 20 zbraní. Dlouhé i krátké. Trezory jsou dobře zabezpečené a slouží tak jako hlavní domácí trezory. Mohou tedy sloužit také na cennosti, smlouvy v domácnosti, pasy a nějakou tu cihličku investičního zlata.

Trezory NTD od T-safe

Archivační trezor NTD od společnosti T-safe

Trezory NTD jsou takové obyčejné trezory v I. bezpečnostní třídě. Můžete si je oblíbit snad jedině pro rozměr, který se trefí zrovna do Vašich potřeb. V nabídce je opravdu velká konkrence trezorů v I. třídě. protože je to nejprodávanější bezpečnostní třída. Hodí se na uložení finanční hotovosti, cenných papírů nebo dokladů a šperků.

T-safe archivační skříně AS

archivační skříně t-safe AS

Trezorové skříně v základní bezpečnosti slouží na uložení několika řad šanonů. Pro uložení materiálů, ke kterým se nemusí dostat nikdo cizí. Vhodné na archivování drahého nářadí, vzácných přístrojů, nebezpečných léčivv a podobně. Police jsou v pevné pozici. Jako příslušenství je nejčastěji vnitřní uzamykatelná schránka. Pravé dveře jsou blokovány do všech stran.

Trezorové skříně TS T-safe

trezorová skříň TD od T-safe

Trezory TS se vyrábí jako jednokřídlé TSJ a dvou křídlové TSD. Vyrábějí se v I. bezpečnostní třídě a také ve vyšší II. třídě. Dvoukřídlé skříně ve II. třídě jsou jedny z největších a nejbezpečnějších archivačních trezorů. Celá výrobní řada TS jsou archivační trezory. Vhodná tedy na dokumetny, utajované dokumenty, ale také na drahé přístroje nebo nebezpečené léky.

Atypické trezory a dveře

Když chete jen trezor s jiným rozměrem. Když potřebujete další otvory pro kabely, vhazovací nebo kotevní otvory. Vnitřní rozložení je také zcela na přání. Od nudných výškově nastavitelných polic, přes uzamykatelnou schránku až po čalounění látkou, osvětlení a zlatou klávesnici. Standardně jsou v nabídce společnosti T-safe jen dvě barvy světlá šedobílá a černá. Na přání jsou ale možné i další barvy podle přání.

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021