Trezor NS 4

Trezory certifikované na I., II. a III. bezpečnostní třídu

Trezor NS 4
  • Trezor v I. bezpečnostní třídě pro domácnosti a podniky.
  • Trezor v II. třídě pro zlatníky a střední podniky.
  • Trezory pro ochranu vysokých hodnot v bezpečnostní třídě III.

Pro výrobu je používán ocelový plech tloušťky 3mm a ocelový plech tloušťky 1,5mm pro vnitřní plášť. Prostor mezi stěnami skříně je vyplněn několika vrstvami materiálů odolných proti požáru a hlavně odolných napadení zlodějem. Všechny archivní skříně typové řady NS jsou osazeny dveřmi s vnějšími závěsy, které umožňují otevření dveří o více jak 180°. Dveře jsou ovládány klikou blokovanou v základu motýlkovým zámkem. Za příplatek mechanický kombinační zámek, elektronika nebo kombinace dvou zámků. Kotvení se provádí jedním nebo dvěma připravenými otvory do podlahy. Povrchová úprava je provedena strukturní dvousložkovou barvou šedého odstínu dle RAL 7035. Ke každému výrobku je dodáván certifikát shody.

Trezory pro utajované dokumenty

Národní bezpečnostní úřad

Trezory jsou vhodné na uložení utajovaných informací všech stupňů podle Národního bezpečnostního úřadu. V I. bezpečnostní třídě je společně s trezorem dodáván certifikát, že trezor odpovídá pro uložení dokumentů stupně "Tajné" (tedy také na dokumenty "Vyhrazené" a "Důvěrné"). Ve II. a III. bezpečnostní třídě jsou trezory certifikované na nejvyšší stupeň utajení "Přísně tajné".

Trezor na zbraně

Trezor v I. bezpečnostní třídě (samozřejmě i ve II. a III. třídě) odpovídá pro uložení zbraní kategorie A, B a C. Trezor splňuje všechny zákonné podmínky uložení zbraní v počtu do 20 Ks a nábojů v počtu do 20.000 Ks. Na krátké zbraně lze vnitřní prostor libovolně upravit například přidáním polic nebo jejich polstrováním pro měkčí uložení.Na dlouhé zbraně do 20 ks bychom doporučili stejnou výrobní řadu a velikost NS 5 nebo NS 6.


Parametry trezoru NS 4

Bezpečnostní třída Venkovní rozměr Vnitřní rozměr Hmotnost Vnitřní
objem
PolicePočet
dveří
výškašířkahloubkavýškašířkahloubka
I 780 600 460 620 440 300 134 95 2 1
II 780 600 460 620 440 300 174 95 2 1
III 850 600 460 685 440 300 256 130 2 1

Příslušenství k trezorům

V základu jsou trezory vybaveny policemi, které lze výškově nastavovat nebo úplně vyjmout. Za příplatek můžete mít vnitřní uzamykatelnou schránku nebo několik schránek, vysouvací police, držáky na klíče, jinou barvu nebo jiný zámek.

Standardně jsou trezory vybaveny kotvícím otvorem nebo dvěma otvory v podlaze trezoru a na přání je možné kotvení i na zadní straně nebo do boků. Kotvení pro Vás můžeme udělat jako službu po tom co trezor nastěhujeme.


Zámky na trezor

V základu jsou trezory osazeny zámkem na klíč. Na přání může být k trezoru libovolný zámek nebo dva zámky. V nabídce jsou kombinační zámky, které mají velkou výhodu v tom, že nemusíte nosit klíče a elektronické zámky, které jsou velice pohodlné na používání, ale nákladnější.

zámek na klíč mechanický kombinační zámek elektronický zámek na trezory

Ceny trezorů

Ceny trezorů jsou velice zajímavé a v této třídě trezorů také bezkonkurenční. Využijte zaváděcích cen. Nabídku Vám obratem vypracujeme mailem, faxem, poštou nebo telefonicky. Již od 15.620,- Kč bez DPH


Trezor v 1. bezpečnostní třídě Trezor ve 2. bezpečnostní třídě Trezor ve 3. bezpečnostní třídě
Trezor NS 4 ve třídě I Trezor NS 4 ve třídě II Trezor NS 4 ve třídě III
Koupit Koupit Koupit


zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021