Přestavovací klíč, klička

Přestavovací klička se používá u mechanických kombinačních zámků pro změnu kombinace. Klička může být i trvale uvnitř trezoru, například nalepená na dveřích. Používá se jen jednou za čas když chci změnit tajné číslo na nové. Kličku není možné zneužít. Pro nastavení nové musíte znát původní starou kombinaci.

Výrobců kombinačních zámků není mnoho a tak je v nastavovacích kličkách celkem pořádek. Jedna z nejslavnějších firem na kombinační zámky je firma LaGard a těsně ze ní americká firma Sargent&Greenleaf. Zámky od firem jako je M-lock nebo NL-lock používají stejné kličky jako LaGard. Jen zcela výjimečně se můžete setkat se značkou jako je Diebold, Mosler nebo například Kromer. Máme pár exotických kliček skladem a nebo seženeme.

Tři nebo čtyři kotouče?

Standardní provedení kombinačních zámků má tři kotouče. Ty jsou uvnitř zámku a na nich se nastavuje tajné kombinace. Nastavujete tedy tři dvojčíslí (10 - 20 - 30). Otáčením doleva, doprava se kotouče srovnají do správné polohy. Existují také 4-kotoučové zámky. Pracují při otevírání se 4 čísly (například 10 - 20 - 30 - 40). Jsou používané jen málo.

Trezorové dveře

Každý trezor má trochu jinou konstrukci a zámek v jiné poloze. Jde o délku přestavovací kličky. Když máte masivní dveře a zámek je uložený hodně hluboko, musí být také klička delší. Základní délka je 70 - 80 mm a delší kličky mají 140 mm. Dlouhá klička se samozřejmě může použít místo kratší.

Objednání

Přestavovací kličky

Change key for La Gard 3-wheel combinationPřestavovací klička LG - 3 kotouče
403 Kč
Change key for La Gard 4-wheel combinationPřestavovací klička LG - 4 kotouče
472 Kč
Change key for La Gard 3-wheel combination - longDelší přestavovací klička LG - 3 kotouče
303 Kč
Change key for combination lock5Přestavovací klička S&G - 3 kotouče
538 Kč
Change key for combination lockPřestavovací klička S&G - 4 kotouče
538 Kč
Change key for S&G 3-wheel combination 140mm3Delší přestavovací klička S&G - 3 kotouče
684 Kč
Celková cena :
0 Kč
Celková cena s daní :
0 Kč
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021