Kombinační zámek na vnitřní schránku

Kombinace na vnitřní schránku trezoru

Jednoduchý zámek, který nepotřebuje klíč ke svému otevření. Kód se zadává otočením tří kotoučů do správné polohy. Potom je možné zadávací hlavicí otočit a tím se otočí také jazýčkem. Provedení je masivní a celý zámek je z kovu. jen po obvodu má gumičku pro lepší uchopení. Nastavení nové kombinace je celkem snadné. Při zadání správné kombinace se objeví otvor a v něm tlačítko. Při zmáčknutí nastavíte nové tři čísla, uvolníte a je hotovo.

kombinační zámek trezoru, schránky
Pozor, některé trezory nemají dostatek místa mezi schránkou a zavřenými dveřmi trezoru.

Bezpečnost zámku schránky

Na jednoplášťové schránky uvnitř trezoru se v drtivé většině montuje jednoduchý nábytkový zámek na klíč. Blokovací jazýček je naprosto stejný a tedy i bezpečnost proti vypáčení je stejná. Kombinančí zámeček má tu výhodu, že ho na trhu nabízíme jen my a tak s ním kasaři nemají tolik zkušeností. Profesionální zámečník používá planžety, kterými zámeček na klíč může za určitou dobu vyhmatat. Kombinační zámek má tři pozice takže asi 1.000 různých možností.

Bezpečnější schránky trezoru

Pokud Vám po přečtení předchozího odstavce připadá tento kombinační zámek nevhodný. Je možné na obyčejnou vnitřní schránku namontovat trezorový kombinační zámek. Certifikovaný na dveře trezoru. Certifikovaný a tedy i testovaný proti napadení podle trezorové normy EN 1300. Cena bude o dost vyšší, ale bezpečnost nesrovnatelná. Trezorové zámky na kombinačním principu mají statisíce možných tajných kombinací. Také samotné otevření bude o něco zdlouhavější.

Objednání

Kombinační zámek na vnitřní schránku

trezorovy-zamek-na-vnitrni-schrankuKombinační zámek na vnitřní schránku
339 Kč

Zinc-Alloy-Code-Combination-Cam-Lock-3-Dial-Keyless-Post-Mail-Box-Cabinet-RV (1)Kombinační zámek na vnitřní schránku - černý
387 Kč
Celková cena :
0 Kč
Celková cena s daní :
0 Kč
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021