Trezory Praha

Trezory Praha

Oblíbený trezor
v Praze

Trezory Praha
Do obchodu

Trezory a Praha již od nepaměti

Trezory v Praze jsou uváděny již od samého začátku vývoje historických trezorů v devatenáctém století. Praha ale nebyla místem kde se trezory vyráběli. Samozřejmě, že se trezory v Praze možná vyráběli, ale hodně, až bych řekl převážná většina, výrobců trezorů si psalo Prahu jen do názvu, jako hlavního města na území České republiky. A u trezorů to nebylo jinak. Tenkrát v Rakousko Uhersku se uváděla Praha jako prestižní místo. Nevím jestli se třeba výrobce styděl za nějakou malou vesnici, nebo měl pocit, že nebude jeho výrobek dostatečně prestižní a nebo by ho prostě zákazníci obtížně hledali. Dnes už nenajdete žádné pozůstatky po kancelářích výrobců trezorů v Praze.

V dnešní době Trezory a Praha

V Praze jsou v dnešní době trezory také. Trezory jsou v Praze ale pouze prodávané, do Prahy se stahují obchodníci. Když se řekne Praha každého napadne, že tam lidi zaplatí více peněz za stejné zboží, mají vyšší výplaty a prostě neradi vyjíždí z Prahy. Klienti v Praze tedy platí více peněz za stejné zboží a ještě od lidí, kteří vetšinou jsou jen obchodníci bez hlubších znalostí. Trezory Praha

Žádný trezor v Praze

nebyl vyroben. V lepším případě se v Praze prodávají trezory vyrobené u českých výrobců. Výrobců trezorů je v Čechách jen několik a žádný není z Prahy. Horší varianta je, že v Praze koupíte trezor ze zahraničí. Trezory se tlačí do Prahy z Polska, Rakouska a Číny. To jsou produkty, které není možné doporučit. Už mnoho lidí v Praze si naběhlo. Trezor s kvalitní značkou by mohl být například z Neměcka, Francie nebo Finska, kde je pár kvalitních výrobců.

Praha a trezory

Praha a naše služby okolo trezorů

  • Stěhování trezorů v Praze
  • Servis trezorů Praha
  • Nábytkové trezory Praha
  • Praha a trezory do zdi

Stěhování trezorů Praha

Jezdíme do velice často Prahy a stěhujeme trezory pro pražské klienty. Oblíbili si nás pro diskrétnost, ceny a šikovné zaměstnance. Máme klienty, firmy, organizace, soudy, kteří pro stěhování trezorů v Praze preferují stále jen nás. Příkladem mohou být například zlatníci, banky nebo armáda. Stačí nám poslat nezávazně poptávku a my pro Vás uděláme nabídku s cenou a termínem. V Praze máme velice dobré reference. Například banky, ministerstva a nebo Pražský Hrad.

Kotvení trezoru Praha

Kotvení trezorů provádíme po celé republice. Nejčastěji při dodání nového trezoru, ale je možné si objednat v Praze jen kotvení trezoru. Pro pražské zákazníky můžeme udělat zajímavou cenu. Cena záleží na konstrukci trezoru a na materiálu stavby. Základní kotvení, které je vhodné pro 80% všech trezorů, vychází orientačně na 1.500 - 3.000,- Kč bez daně (s dopravou, materiálem, úklidem). Cena kotvení trezoru Praha se řídí podle individuální nabídky.

Prodejny trezorů Praha

V Praze jsou jen prodejci trezorů. Protože jsou vysoké nájmy mají i malé prostory a zázemí. Služby okolo trezorů proto trpí. Prodejce trezoru tak najímá další firmu na stěhování a rostou náklady. Také je velké nebezpečí, že o trezoru ví mnoho lidí. Stěhovací firmy také nemívají koncesi, že mohou pracovat s trezory! Naše sídlo 40 km od Prahy má tedy velké výhody. Nemáme natažené ceny trezorů ani služeb a velké zázemí se sklady a prodejnou trezorů. Naši zaměstnanci jezdí obvykle na několik akcí týdně a proto jsou velice zkušení ve stěhování trezorů v Praze. Být mimo Prahu a přesto kousek je tak pro nás velkou výhodou. Trezory nekupujete každý den, aby jste si nemohli kousek dojet.zpět | domů
Články zdarma

Jak si vybrat trezor?

Průvodce světem trezorů.

Kam umístit trezor?

nejčastější umístění

7 závažných chyb!

při používání trezoru

Bezpečnostní třídy

Hlavní údaj při koupi trezoru

Proč mít trezor?

co uložit dovnitř

Jak si vybrat zámek?

Trezorové zámky

Trezor na dlouhé zbraně

Jak si vybrat?
Průvodce trezory

Mám trezor

Pomoc se stávajícím trezorem

Chci trezor

Pomoc s výběrem trezoru
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno srpen 2021