Trezory Profikon

výrobce trezorů profikon

Od roku 2001 vyrábí společnost Profikon trezory. Od svého založení se jedná o úzce specializovanou firmu na vývoj a výrobu trezorů. Trezory Profikon vyrábí pro český trh a také pro zahraniční klienty, na které se zaměřovala hlavně dříve. Náročnost zahraničních partnerů a silná mezinárodní konkurence pomohla k úspěchu také u českých trezorů. Aktuální nabídka trezorů od Profikonu cílí na širokou veřejnost. Nabídka je od jednoduších sejfů přes nejoblíbenější I. bezpečnosntí třídu až po vyšší II. třídu pro lépe situované domácnosti, zlatníky a podniky. Zajímavé jsou certifikované, dostupné vhazovací trezory, trezory pro lékárny na dražší léky - opiáty, trezory na autoklíče a zbraňové skříně s vyšším zabezpečením a zvýšenou ohnivzdorností.

Nábytkové trezory NTJ
(ukončená výroba 2019)

trezor NTJ 8 Profikon

Jednoznačně nejpopulárnější model je právě trezor NTJ. Trezory jsou tak prověřené mnoha klienty po mnoho let. I když má jen 4 rozměry, vybere si každý. Certifikovaná bezpečnost je samozřejmost. Přidaná hodnota je v praktických rozměrech, barevném provedení a mírných příplatcích za trezorové zámky. Tohle je trezor, který by měl mít každý doma.

Nábytkové trezory NTR
(nově od 2019)

trezor NTR 8 Profikon

Nejmladší výrobní řada trezorů NTR modernizuje trezory NTJ. Rozměry jsou zachovány, jen navíc je pět velikostí. Inovace je hlavně v posílení bezpečnosti změnou mechanizmu okolo zámků. Změnou a posílením.

Prohlédnout

Trezory do zdi STJ

trezor STJ Profikon

Podobně jako u nábytkových NTJ je výrobní řada STJ velice populární mezi zazdívacími trezory. Jejich nespornou výhodou je právě skrytá montáž. Schovají se tak snadno za obraz nebo i za kabáty a v úklidové komoře za košťata... Další velkou výhodou je pevné spojení s celou budovou a tedy i horší manipulace pro případného zloděje.

Prohlédnout

Archivační trezory Neptun

trezor Neptun NA Profikon

Trezory Neptun jsou vedené jako archivační se zvýšenou ohnivzdorností. V základním provedení jsou to trezory větší, takže se do nich i více vejde. Třeba někjolik řad šanonů, ale jsou populární také pro domácí použití. Jejich velkou výhodou je ohnivzdorné těsnění mezi dveřmi a pláštěm. Také samotná výplň ve stěnách a v trezorových dveřích je ohnivzdorná.

Prohlédnout

Zlatnické trezory SL

Profikon trezory pro zlatníky SL

Trezory Profikon SL jsou certifikované ve vyšší II. bezpečnostní třídě. S větší vnitnří hloubkou jsou vhodné na uložení větších cenností jako jsou zlatnická plata, albumy se známkami nebo kufr s cenným přístrojem. Někdy jsou dodávané na počítače, pokladní šulíky v marketech nebo vzácné matrice, obchodní vzory, datová uložiště, počítače apod.

Prohlédnout

Bytové sejfy BT

bytové nábytkové sejfy Profikon BT

Sejfy BT jsou v základní bezpečnosti vhodné na uložení autoklíčů, pohotovostní pokladny, dvou krátkých zbraní apod. Dveře jsou vždy víceplášťové a korpus se vyrábí ve dvou provedení. Jako jednoplášťový BTA a také jako bezpečnější dvouplášťový. Sejfy Profikon BTA odpovídají bezpečnostní třídě Z2 (sejfy BTB jsou ještě bezpečnější). Nemají o tom ale certifikát a tak jsou cenově výhodnější. Dva kotevní otvory do zad a dva do podlahy.

Prohlédnout

Trezory na dlouhé zbraně TZN

ohnivzdorné trezory Profikon na zbraně podle zákona

Trezorové skříně TZN Profikon označené jako na dlouhé zbraně. Odpovídají na uložení až 10 zbraní (krátké nebo dlouhé) podle zákona o zbraních. Jejich velkou výhodou je certifikovaná I. bezečnostní třída a zvýšená ohnivzdornost díky dalším materiálům ve stěnách a ohnivzdornému těsnění. Odpovídají také na uložení cenností a utajovaných materiálů.

Prohlédnout

Sejfy na dlouhé zbraně TZ

Profikon trezor na zbraně TZ

Výrobní řada trezorů na dlouhé a krátké zbraně. Certifikovné na uložení až 10 kusů zbraní podle zákona číslo 119/2002 Sb. a jeho novelizaci č. 229/2016 Sb. Sejfy mají certifikát na 15 RU, mají rovorový mechanizmus do tří stran, zámek třídy A podle EN 1300. Sejfy TZ mají také v základním provedení příslušenství jako jsou odkládací krabičky, vnitřní schránka nebo držáky hlavní.

Standardní trezory NTS

Profikon trezor NTS

Firma Profikon má v nabídce také výrobní řadu NTS, tak zvaných standardních trezorů. Zajímavé moc nejsou, snad jen svojí velikostí. Jsou to vyšší trezory a celkem štíhlé. Vyrábí se ve třech velikostech a je možné, že se právě trezor NTS trefí do Vašich požadavků. Často se dodávají s podstavcem nebo vnitřní schránkou.

Depositní trezory Depos

depositní trezory Profikon s předním vhozem

Certifikovaný trezor v I. bezpečnostní třídě Profikon Depos a stejně je do něj možnost něco vhodit. Depositní šuplík je také certifikovaný do bezpečnostní třídy D-I. Samotný trezor je založený na nejvíce oblíbených trezorech NTJ. Největší výhodou je kompaktní rozměr a výhodná cena.

Prohlédnout
kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020