Výrobce trezorů

výrobce trezorů

V ČR existuje jen několik málo velkých výrobců trezorů a několik menších výrobců trezorů. Výrobci se většinou znají i osobně. Po velkých a malých výrobcích následují velcí prodejci trezorů. Velký prodejce se pozná například podle kvalitních služeb. Nesnaží se Vám jen trezor prodat, ale nabídne také například dopravu a stěhování až na místo vlastními zaměstnanci. Jak se říká "na klíč". Nebezpeční prodejci nabízí služby a nemají k tomu od státu koncesi. Montovat a servisovat trezory je velice citlivá věc a to mohou jen firmy s koncesí! Velká řada malých prodejců pokračuje přes železářství až po člověka, který ke svému zaměstnání po večerech vyřizuje maily. Ano i takový jsou. Nejhorší jsou potom firmy bez záruky, s.r.o. s měním jednu korunu a s adresou na Praze 1 v domě s mnoha poštovními schránkami. Nabízející produkty z východu.

Nejlepší cena od výrobce trezorů

Ceny u výrobce trezorů můžete získat výhodnější, ale nebývá tomu tak. Férový výrobce trezorů se postaví za své prodejce a má stejné nebo podobné ceny. Navíc výrobce trezorů obvykle nedělá větší služby (nebo si najímá někoho třetího), ale nechává to na své síťi prodejců. Lepší prodejci mohou mít i mírně vyšší ceny, ale musí to být vyvážené velice kvalitními službami. Od dopravy trezorů, přes stěhování trezorů až po ukotvení a servis. Když u prodejce seženete nižší cenu než je obvyklá, může to být výstraha. Někde přeci prodejce trezorů musí ušetřit, neinvestuje do svého rozvoje, má zastaralé vybavení.

Výrobce trezorů podle značek

výrobce trezorů
Jinova

Menší rodinná firma s 8 zaměstnanci vyrábí jen velice málo trezorů. Dělá úpravy trezorů a výrobu příslušenství k trezorům. Velká síla je v kompletních službách jako je stěhování a otevírání trezorů.

výrobce trezorů
Profikon

Jeden z předních českých výrobců trezorů. Hlavní výrobní náplní jsou menší trezory pro domácnosti a firmy. V nabídce jsou hlavně trezory v nižších třídách I, II a necertifikované sejfy.

výrobce trezorů
T-safe

Silný a tradiční český výrobce. Kvalitní zpracování trezorů je nákladnější. Produkce je certifikována v široké paletě tříd od základní bezpečnosti Z2 až po vyšší III. třídu.

výrobce trezorů
Wertheim

Rakouský výrobce trezorů s velice dlouhou tradicí. Dnes se zaměřuje na vyšší bezpečnostní třídy hlavně pro banky, střední a větší podniky. Výroba trezorů je také z části na Slovensku.

výrobce trezorů
Format

Výrobce trezorů sídlící v Německu je dnes pod vládou čínského managementu. Výroba trezorů je velice široká v mnoha bezpečnostních třídách. Zajímavá je například nabídka ohnivzdorných trezorů.

výrobce trezorů
Metal Safe

Velice mladá společnost na výrobu trezorů v ČR. Zásobuje hlavně trhy na západě a ve Skandinávii, proto není u nás tak známá. Doménou jsou zbraňové skříně a trezory ve I. a II. třídě.

výrobce trezorů
Charvát

Zavedený a tradičně český výrobce trezorů orientovaný na export do Evropy. Vyrábí trezory až do III. bezpečnostní třídy, skříně na dlouhé zbraně a zajímavé vhazovací trezory v I. a II. třídě.

výrobce trezorů
Safmetal

Malá výroba trezorů dříve s autodopravou dnes v područí výrobce kabelové konfekce. Necertifikované trezory a trezory v I. bezpečnostní třídě. Nižší kvality a se zbytečně vysokou hmotností.

výrobce trezorů
Tauro

kontakt

Potřebujete radu?

721 886 885

Po - Pá 8:00 - 16:00

podpora@jinova.cz

logo trezory
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více o osobních údajích zde.
Copyright © již od roku 1968 Všechna práva vyhrazena.
Aktualizováno listopad 2020