Proč mít trezor?

Proč mít doma nebo ve firmě trezor? Asi mi řeknete: "abych skrýval zlato!" A souhlasím s vámi! Existuje však mnoho věcí, které nechcete, aby se dostali do špatných rukou. Věci, které jsou nebezpečné, tajné, mají hodnotu nebo si jich ceníte jen vy. Pro takové věci je trezor!

Potom jsou lidé, kteří odpovídají, že do trezoru nemají co dát. Pro ty je seznam níže, aby si uvědomili, že je vhodný i pro ně. Většinou lidé přijdou na to, že měli něco cenného, až když o to přijdou.

Protože máte něco cenného

Peníze, akcie, šeky a investiční kovy. Ale také předměty, které mají více místa u srdce než na polici. Nenahraditelné předměty a s nevyčíslitelnou citovou hodnotou.

Hotovost

Sbírky

Investiční kovy

Vzpomínky

trezory na hotovost trezory na investiční kovy zlato stříbro trezory na alba a vzpomínky

 

Protože máte něco tajného

Tak tady jsme trochu na tenkém ledu. Dobrým příkladem jsou například firmení data a firemní know-how, která se nesmí dostat do rukou konkurence.

Firemní know-how

Databáze klientů

Tajné seznamy

Data a počítače

firemní trezory na know-how trezory na databáze a GDPR trezory na seznamy-tajné trezory na data a počítače
 

Protože máte něco nebezpečného

Uložení zbraní, střeliva a výbušnin v trezoru nařizuje zákon o zbraních. Jsou ale další věci, které jsou v nepovolaných rukou nebezpečné.

Zbraně

Léčiva, opiáty

Chemické látky

Výbušniny

trezory na zbraně trezory na léky pro lékárny trezory na chemikálie a jedy trezory na výbušniny, trhaviny
 

Protože máte rádi pořádek

Je příjemné vědět kde máte všechny důležité papíry nebo náhradní klíče od auta a domu. Nemusím hledat pasy těsně před odletem nebo klíče od chaty v den odjezdu.

Dokumenty, smlouvy

Pasy

Náhradní klíče

Drahé nářadí

trezory na dokumetny a smlouvy trezory na pasy trezory na klíče, autoklíče trezory na nářadí, přístorje

Každý máme asi trochu jinou představu. Nejčastěji si lidé myslí, že trezory jsou na balíčky peněz. Jako další Vás jistě napadnou zlaté cihly, diamanty a nebo třeba tajné materiály. Ať už uvažujete o čemkoli, je to správně. Do trezoru si dáváme věci, o které nechceme přijít ve kterých chceme mít pořádek. Klasicky tedy hotovost, šperky a trochu toho zlata. Nemusíte být zrovna tajný agent a stejně můžete mít utajované dokumenty. Smlouvy bez kterých se budeme pracně dohadovat s úřady a bankami. Největší hodnotu nakonec mívají nejlevnější věci. Myslím tím třeba výstřižky z novin kde jsme na fotce nebo je tam náš článek. Ve firmě máme například seznam zákazníků. Výkresy našich produktů se v žádném případě nesmí dostat ke konkurenci. Existují firmy, které jsou celé závislé na datech a know-how. A co když máte doma zbraň? I kdyby jednu, asi by bylo lepší jí mít pod zámkem. Když myšlenku rozvineme, napadne nás hodně věcí vhodných do trezoru. Jeden má doma sbírku známek a druhý profesionálně fotografuje s vybavením za statisíce.

Related Articles

7 závažných chyb při používání trezoru

Zajímavé články o trezorech

Kam umístit trezor?

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes