Stěhování trezorů

stěhování trezorů Praha

Jedním z klíčových zájmů při stěhování trezorů a jiných zařízení s vysokou hmotností je bezpečnost při manipulaci a nezpůsobení žádných škod. Také se snažíme minimálně omezit stávající provoz a včasně instalovat trezor na novém místě. Máme několik let praktických znalostí se stěhováním těžkých trezorů, které dokážeme uplatnit při stěhování jakéhokoli těžkého břemene včetně různých strojů a zařízení. Toto náročné stěhování provádíme pomocí profesionální techniky. Máme veškeré vybavení vlastní, zaměstnance, a proto nemusíme najímat další firmy, které stěhování prodražují.

Profesionální stěhovací tým

Pracovní postupy našich pracovníků při provádění zakázek jsou vypracovány na základě bohatých zkušeností s realizací stěhování trezorů. Náročnějšímu stěhování trezorů předchází také domácí příprava. Což zákazníci nevidí. Všichni naši zaměstnanci jsou s pracovními postupy seznámeni a jsou průběžně školeni v jejich provádění. Všichni mají čistý trestní rejstřík. Od ředitele po uklízečku. V neposlední řadě jsou také zavázáni mlčenlivostí o skutečnostech týkajících se obchodního tajemství a majetku klientů.

Stěhování trezorů jedině s koncesí

Anonymní stěhování trezorů

Trezory jsou dost citlivá věc a stěhovat je mohou pouze firmy s koncesí od státu. Jako firma s koncesí musíte mít jen prověřené, netrestané zaměstnance a nechat se hlídat státem. Například firmy co stěhují nábytek nemají potřebu si dělat koncesi na trezory. Obyčejní prodejci trezorů jí mít také nebudou (nesmí ale dělat servis, stěhování a kotvení trezorů). Výrobci trezorů jí také nepotřebují, když jen dodávají prodejcům. Takže musíte hledat trezorovou firmu s koncesí, která dělá stěhování trezorů. Koncese znamená, že svou práci berete vážně.

V začátcích firmy jsme měli pomalovaná auta reklamou a trička s logem firmy. Jezdili jsme hlavně po soudech, k armádě a na ministerstva. Postupem času jsme od označení ustoupili. Dnes stěhujeme trezory zcela anonymně. Klienti to ocení. Neděláme rozruch před domem nebo na veřejných chodbách. Stěhujeme trezor celkem rychle a přesto beze škody.

stěhování trezoru archivační

 

Lehké stěhování trezorů

Trezory rozlišujeme asi trochu jinak než ostatní lidé. Lehké je pro nás stěhování do nějakých 100 až 150 kg. To se trezory mohou i nosit. Obvykle to ale neděláme. Nedřeme se zbytečně. Stěhování trezorů děláme jednoduše na posíleném rudlu nebo podobně. Často si takové trezory klienti také stěhují sami. Nejlehčí do 50 kg se mnohdy posílají balíkovou službou a nikdo moc stěhování neřeší.

Střední stěhování trezorů

Střední stěhování trezorů je pro nás až do nějakých 800 - 1000 kg. To už jsou trezory na které je potřeba příprava. Zeptáme se na trasu stěhování trezoru. Když je tam nějaká komplikace, tak potěší i fotografie. Na druhou stranu, když jsou dost široké schody, stěhujeme 300 kg do 4.patra za něco přes půl hodinu. Překážky jsou zatočené, úzké a křehké nebo památkové schody.

Náročné stěhování trezorů

Komplikované je stěhování trezorů přes 1.000 kg. Je potřeba se dobře připravit. Stěhuje se nejčastěji autem s hydraulickou rukou a nebo jeřábem. Uvnitř budov je potřeba dostatek místa. Je požadovaný posudek statika. Ten řekne jaké je potřeba opatření při stěhování, ale také jestli je umístění vhodné. Na nejtěžší trezory jsou vhodné firmy co umí stěhovat průmyslové stroje.

Stěhování trezoru rukou levné stěhování trezorů Stěhování těžkých břemen
 

Nestandardní stěhování trezoru

Máme na kontě výjimečné stěhování trezorů až do hmotnosti 3 tuny. Na roztodivná místa jako jsou utajované bunkry v lesích nebo honosné zámky. Běžně stěhujeme dobrodružně po lávkách skrz stavby nebo obřím jeřábem přes celý dům. Překážkou nám bylo třeba skleněné schodiště, křehký prosklený trezor nebo naložit trezor do Porsche za 3 miliony. Ač se to zdá přitažené za vlasy, máme na kontě také stěhování vrtulníkem.

Náročné stěhování trezoru Stěhování trezoru mimo schody Stěhování trezoru rukou
 

Po dohodě lze také stěhovat trezory, jejichž hmotnost, rozměry aj. neumožňují provedení stěhování běžnými postupy. Stěhujeme brzo ráno a nebo v noci když na tom trvají obchodní centra. Naši zaměstnanci jsou bezúhonní a vyškolení s bohatými zkušenostmi v oboru stěhování těžkých břemen. Firma je s koncesí a na trhu od roku 1968.

Technické vybavení pro stěhování

Disponujeme kvalitním technickým vybavením pro práci s těžkými břemeny. Manipulace děláme i v obtížně přístupných prostorech jako suterény, technologické šachty nebo schodiště. V případě potřeby jsme schopni transportovat trezory do suterénu přes okno, vykopanou díru a nebo na střechu budovy. Zvolíme časově a finančně nejvhodnější technické řešení s ohledem na bezpečnost. Zajistíme vhodné subdodavatele jako autojeřáby, tahače nadrozměrných nákladů a koordinujeme jejich činnost.

Transport až na místo instalace

Samozřejmostí je pro nás prodat Vám trezor "na klíč". To má nesporné výhody, mezi které patří především úspora Vašeho drahého času.


Jinak řečeno také:  transport trezorů přesun trezorů odstěhování odvezení transport těžkých břemen

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes