Zajímavé články o trezorech

Tradici v naší rodině máme již od roku 1968 a tak o trezorech víme hodně. Během našeho podnikání se nám stalo mnoho zajímavých situací a příběhů o které se chceme podělit. Také nás trezory baví a tak máme načteno i spoustu článků ze zahraničního tisku a od našich přátel.

Jak vykrást trezor

Trezor Jack Daniela

Trezor a EMP pulz

Zamyšlení o trezorech z jiného pohledu. Temná strana jsou právě zloději a nenechavci i když v dnešní době se jim nedá říkat kasaři. Světoznámý výrobce značkového alkoholu měl neslavný konec svého života. Příliš se o tom neví. Byl u toho právě jeho vlastní firemní trezor. Jen velice málo našich klientů se zajímá o takovou vlastnost trezoru a hlavně jeho zámku. Odolají trezory a zámky atomovému výbuchu?
Vykrádání trezorů, zloděj trezor na lahev výrobce Whisky Jack Daniela trezory odolné EMP pulzu

Trezory na Titaniku

 Trezor v bankomatu

 Levné trezory

Na zaoceánském parníku Titanic si lístek první třídy koupilo 58 milionářů a ti potřebovali trezory na své cennosti a diamanty. Zajímalo Vás jak jsou v bankomatu uskladněné samotné bankovky? Ano, je to právě v trezoru, z kterého jsou důmyslně vydávané. Levně koupit dvakrát zaplatit. Také u trezorů je možné koupit levné provedení. V horším případě je dobrá cena díky nižší kvalitě.

Trezory na Titaniku


levné trezory

Luxusní autotrezor

Vodotěsné trezory

Zámek Titan

Občas se výrobce trezorů vyspí do dobré nálady a vyrobí něco jedinečného a luxusního. Představujeme Vám luxusní trezor inspirovaný Audi.

Chceme-li ochránit své cenné a ceněné věci před vším musíme myslet na zloděje, ale také na požár a vodu. Vodě odolat je ale velice složité. Pro velké pohodlí uživatele se na trezory montují elektronické zámky ve vyšší třídě B. Novinkou firmy S&G je právě model elektronický trezorový zámek Titan.

Luxusní autotrezor AUDI

voděodolný, voděvzdorný, vodotěsný trezor elektronický zámek trezoru S&G

Zloději topili trezory

Náramně těžký trezor

Luxusní trezor BelAir

Voda skryje i celý trezor, kterého se pachatelé museli nějak zbavit. Voda navíc z trezoru smyje i stopy po násilném otevření zloději.

Pro stěhování jsou trezory jednou z nejtěžších věcí. Pro zloděje má ale dřina při stěhování zcela jiný rozměr. Motivuje ho bohatství. Když nejde jen o bezpečnost, ale chcete mít to nejlepší co je vůbec možné za peníze získat. Luxusní a bezpečné provedení.

hasiči trezory otevírání

těžký trezor luxusní trezor BelAir

Zmoudření kasaře

Trezory na hodinky

Trezor v rybníce

Krátká povídka o návratu starého kasaře do rodného Kolína. Kam se neodvážil 50 let po tom co vykradl svojí první kasičku u firmy Palec.

Opravdu luxusní trezory nejen na hodinky, ale i další cennosti. Jsou vrchol v bezpečnosti a navíc jako perfektní uložení hodinek. Zahodit nějaký odpad do vody je nevychované. V tomhle případě je to ale trochu jinak, zloděj co vykradl trezor se ho potom chtěl zbavit.

trezory Kolín

trezor na hodinky trezor po vykradení

Trezory Feng shui

Skrytý trezor

 

Psychologie prostoru nás učí žít v harmonii s prostorem. I samotný trezor silně ovlivňuje prostředí a naše pocity.

Nestane se každý den, že najdete trezor v podlaze o kterém jste do té doby nevěděli. Ještě lepší pak je, když je plný. Nekupujete trezory každý den a před koupí něčeho takového se s nimi nejdřív chcete seznámit. Popíšeme náš pohled na výběr trezoru.

trezory podle filozofie Feng shui

skrytý trezor v podlaze Jak vybrat trezor
 
 

Kriminalistický ústav

Výrobce trezorů Tresoria

Luxusní trezor na dlouhé zbraně

Vysoce odborný policejní útvar v Praze s celostátní působností. Specializuje se na výkon znalecké (expertizní) a kriminalisticko-technické činnosti ve více oborech. Firma Tresoria nevyráběla podle svého názvu jen trezory, ale hlavně komorové trezory a například vzduchotechniku do pěchotních opevnění. Luxusní trezory pro toho, kdo má rád krásné věci a ještě k tomu vlastní zbraně. Zbraně se uloží podle zákona a stylově.
Tresoria - výrobce trezorů luxusní trezor na dlouhé zbraně
 

Related Articles

7 závažných chyb při používání trezoru

Kam umístit trezor?

Jak vybrat trezor

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes