Jak vykrádat trezory Vám samozřejmě nepovíme. Napíšeme Vám jak je těžké to udělat a vy si potom dáte pozor. Protože jestli jste uvažovali o vykrádání trezorů tak na to rychle zapomeňte. Situace není všude stejná, ale řeknu Vám jak to funguje u nás. My si vyslechneme požadavky klienta a podle toho mu navrhneme vhodné řešení - trezor. Takže se u našich klientů nestane nebo z pravidla nestává, že by měli zlaté cihly v plechové skříňce.

Čím více budete chtít ukrást, tím více to bude zabezpečené a dá to více práce.

Trezory nejen na zlato

Když budete chtít tedy ukrást zlatou cihlu v trezoru od nás, bude to odpovídající zajištění, dřina a hlavně musíte mít nějaké znalosti trezorů a riskujete trest. Bez znalostí to nejde. Takže takový zloděj trezorů, dříve nazývaný kasař musí něco předvést. Musíte mít znalosti o trezorech, znalosti nářadí a práce s nářadím. Člověk musí být značně šikovný. Dříve mohl být kasařem jen dobrý zámečník. Byla to elita. Dnes Vám dávají výhodu moderní nástroje.

vykradené trezory

Vykrádat trezory jako povolání?

Abych nezapomněl na to nejdůležitější. Krást se přeci nesmí. Takže když se pustíte do krádeže musíte počítat s přiměřeným trestem. Nejen, že Vás chytí za ruku, ale také později při utrácení ukradeného. Ještě dnes jsou ve světě za krádeže příkladné tresty jako je sekání prstů. Tak na to myslete! Nemusíte se přeci dostat do rukou státem garantované "spravedlnosti". Taky by si to s Vámi mohl vyřídit sám majitel.

14 myšlenek, které Vám zloději nechtějí říct

 • Dvě věci, které nesnáším jsou hlasití psi a tiší sousedi.
 • Máte značkové oblečení? Mají Vaše děti drahý mobil? Bydlíte v přízemí?
 • Průměr na "vybílení" bytu je deset minut a maximálně půl hodiny, když je hodně co si odnést.
 • Máte představu, že zloděj je maskovaný a potetovaný kriminálník od pohledu? Kdepak, mohou působit také velice přátelsky. Vlastně jsme se spolu minulý týden bavili, byl jsem u Vás vyčistit koberec nebo doručit ledničku. V hospodě jsem se Tě ptal na zaměstnání a kolik tam bereš výplatu. Někdy si vezmu bundu elektrikářů a desky a někdy vezmu s sebou hrábě a sekačku na trávu.
 • Chtěl bych poděkovat, že jsem si u Vás mohl dojít na záchod, při kopání před domem. Při tom jsem si nechal otevřené zadní okno. Mohu teď přijít trochu snadněji.
 • Když jsou zloději organizovaní, sledují byt týden nebo dva. Nenápadně z dálky, z automobilu a třeba i dalekohledem.
 • Když napadá nový sníh a vy jste mimo město. Nejsou v něm stopy od auta ani bot.
 • Mám rád okna a dekorativní skla na dveřích. Vidím Vás při zadávání kombinace domácího alarmu a nebo kombinace na trezoru. To je pak příliš jednoduché.
 • Jako první vždycky zaklepu. Když se ozvete, zeptám se na cestu nebo Vám něco nabídnu. Po zaklepání vyzkouším kliku a někdy je dokonce otevřeno, jackpot.
 • Když už jsem u Vás podívám se na obvyklá místa. Šuplík s ponožkami, noční stolek, lékárnička a šuplíky ve stole. Naopak moc se mi nechce do dětského pokoje.
 • Máte pravdu, často nemám dost času, abych otevíral Váš trezor, kde schováváte své cennosti. Když ale není přikotvený, rád si ho odnesu celý.
 • Hrající televize nebo rádio je nejlepší bezpečnostní systém když jste mimo město. V USA dokonce prodávají světlo, které vypadá jako blikání televize :) faketv.com.
 • nebojím se rozbít Vám okno, i když to udělá hluk. Když to soused uslyší tak se zastaví u toho co právě dělá. Když se to nebude opakovat začne zase něco dělat. Je to lidská přirozenost.  
 • Napište si na Facebook, že jedete na dovolenou. Najít Vaší adresu je snadnější než si myslíte.

Related Articles

Mechanoskopie a trezory

Sólo pro Otu Hanuše

Kasař Lecián Martin

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes