Střípky z naší práce

 

novinky ze světa trezorů

Naší prací jsou čistě jen trezory. Většinou je to nudná práce kdy prodáváme pořád stejné krabice. Každý den je ale nějaké zpestření kdy je klient náročný a vymyslí něco netradičního. Ať je to v konstrukci trezoru, v příslušenství a nebo ve službách. O několik zajímavých akcí se s Vámi podělíme:

Trezor na zbraně - na zakázku

trezor na zakázku

O klientech se mluvit nesmí, ale asi vymyslíte organizaci, která potřebuje trezor na krátké osobní zbraně a zároveň na samopaly. Tento trezor na zbraně je zajímavý v tom, že má zbraně oddělené pro jednotlivé uživatele. Ke každé zbrani je navíc naproti na dveřích krabička na drobnosti... Trezor je ve vyšší II. třídě, která je na zbraně nadstandard a řeší se spíše kvůli hodnotě zbraní, vyšší nebezpečnosti nebo kvůli společnému uložení utajovaných dokladů. V tomto případě "Přísně tajné" podle NBÚ. Kdo má, ale doma zbraň ve třídě A?

Nábytkový trezor určený pro zazdění

trezor na zakázku

Klient si našel v domě úzký stavební otvor a oslovil nás s nápadem tam dostat zazdívací trezor nebo sejf SS. Zazdívací trezory nemají chráněné stěny a ty se vytvoří vrstvou betonu. Taková vrstva, ale zmenší celkovou šířku. Přišli jsme tedy s návrhem na nábytkový sejf NS, který se upraví pro zazdění. Vzadu zahnutí proti vytažení z betonu a vepředu rámeček, který zakryje volič kombinačního číselníku. Je to nákladnější mít trezor na zakázku, ale zase je to přesně to co chcete bez kompromisů.

Výroba extra trezorového klíče

výroba trezorového klíče

Při renovaci celého trezoru je významnou částí renovace samotného zámku nebo zámků. Někdy se ale poštěstí a zámky jsou opravdu zajímavé. Někdy jsou to píchací klíče, které se otáčejí po spirále, někdy jsou to modernější klíče, které ale mají zuby na 4 strany. Konkrétně trezorový klíč na obrázku není top v těch zajímavých, ale jeho kopírování je opravdu náročné. Má na sobě jemný zářez a jeho zuby jsou netradičně tvarované.

Naše práce je problémy klientů řešit a takovéhle trezorové klíče jsou pro nás zajímavé zpestření.

Renovace historického trezoru z Birminghamu

trezor renovovaný

V našich podmínkách se dělají renovace trezorů z území Rakousko-Uherska. Tentokrát nám ale dal klient za úkol renovaci historického trezoru z Birminghamu. V mých očích je trezor inspirovaný skutečným pouličním gangem z Birminghamu z 20. let 20. století. BBS o nich natočila historický krimi seriál. Volně inspirovaný skutečným pouličním gangem z Birminghamu. Nevíme, kdo trezor využíval, takže i tohle je možnost. Klient si přál zachovat originální vzhled v bílé barvě.

Výroba historické bedny pod trezor

dřevěná bedna pod trezorem

Renovace historických trezorů přináší dobrou práci, i když stále stejnou. Tedy je na obrázku zajímavá bedna, pro nás poutavá protože není příliš častá. Tato nízká bedna není příliš tradiční, ale u některých trezoů je vlice pohledná. Truhlář jí vyrábí podle dobového vzoru. Není tradiční a prpoto pro nás hezčí, ale vždy záleží na vkusu klienta. Jak moc chce být dobově korektní. Tahle nízká bedna není tradiční, ale dobově korektní. I dobový výrobci jí takhle vyráběli.

Related Articles

7 závažných chyb při používání trezoru

Zajímavé články o trezorech

Kam umístit trezor?

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes