Domácí trezory

domácí trezor

Nejběžnější určení trezorů je právě pro domácnosti. Domácí trezory složí na uložení hotovosti a jiných cenností. Lidé často tvrdí, že do trezoru nemají co dát, ale není to pravda. Do domácího trezoru patří kromě peněz a zlata také důležitá smlouva nebo cestovní pasy.

Trezor v domácnosti

V domácnosti se vždycky najde nějaké místo pro trezor. Úplně malý a nebo klidně i větší skříň.  Můžete ho zazdít do podlahy nebo do zdi a pak ho překrýt kalendářem. Můžete ho postavit na dno šatní skříně a přikotvit skrz nábytek. Někdy je možné ho vypodložit výš. Nebo trezor můžete volně postavit. Klidně pod stůl nebo doprostřed místnosti. Často využijete trezorem zbytečný prostor pod schody nebo výklenek.

Domácí trezory

domácí české trezory

Jako domácí trezory bych označil trezory, které jsou vyrobené na území ČR. V naší nabídce je to většina. Když trezory sami nevyrábíme, nabízíme české výrobce. Českých výrobců trezorů je jen několik velkých a několik malých. V malé míře nabízíme také německé trezory, takové které nikdo u nás nevyrábí.

Domácí trezory pro každou situaci

Každý jsme na tom jinak. Někdo chce trezor na několik tisícikorun a náhradní klíče od auta. Někdo si domů nosí utajované materiály z práce a nebo má investišní kovy. Někdo skladuje zbraně a k nim by chtěl uložit sbírku známek nebo vzácné housle. Nemusíme chápat Vaše pohnutky, ale najdeme vhodný trezor. Stejně doma budou nejcenější vzpomínky, tedy fotoalba, fotoknihy, upomínkové předměty apod.

Nejprodávanější domácí trezor

Něco lepšího na doma

Domácí trezor proti ohni

Takový a nebo podobný domácí trezor by měla mít každá rodina: na všechny smlouvy, pojistky, pasy, hotovost a podobné věci, které jsou nejen hodnotné, ale také důležité. Domácí trezor vyššího zabezpečení pro náročnější uživatele. Nejlepší pokud máte např. sbírku vzácných mincí, trochu investičního zlata nebo máte rádi pořádné zabezpečení. Trezory NA jsou velice oblíbené pro svojí zvýšenou ohnivzdornost. Domácí trezory NA mají další materiály mezi stěnami a ohnivzdorné těsnění mez korpusem a dveřmi.
Domácí trezory Trezory domácí 2. bezpečnostní třídy Domácí ohnivzdorné trezory

 

   

 Základní bezpečnost

Domácí ohnivzdorný

Domácí trezor do zdi

Výrobní řada BT domácích trezorů do nábytku na uložení nižších hodnot. Domácí trezor vhodný na aktuální hotovost, náhradní klíče od auta, pasy a nějaké smlouvy okolo nemovitosti. Domácí trezory NA jsou velice oblíbené pro svojí zvýšenou ohnivzdornost. Domácí trezory NA mají další materiály mezi stěnami a ohnivzdorné těsnění mez korpusem a dveřmi. Trezory do zdi jsou populární v domácnostech. Jen se pro takový trezor musí najít vhodné místo. Dostatečně tlustá stěna nebo starý komín. Ve zdi je trezor dobře skrytý.
Domácí trezory Domácí ohnivzdorné trezory Domácí ohnivzdorné trezory

 

 

 

Related Articles

produkty

Ohnivzdorné trezory

O trezorech

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes