Výroba trezorového klíče

Je možné vyrobit duplikát Vašeho trezorového klíče. Se zárukou se to ale vyrábí i se zámkem. Někdy výjimečně když se vyrobí nový klíč musí se ještě lehce upravit, pilovat, aby byl stoprocentní.

U nás nekopírujeme trezorové klíče na počkání!
U staršího zámku doporučujeme vyměnit celý za podobnou cenu jako jeden nový klíč.
Historické zámky renovujeme a vyrábíme k nim klíče.

Nový zámek místo nového klíče

Bezpečnostní karta ke klíči

Když máte trezorový zámek na klíč už několik let a nebo se často používá je výhodnější vyměnit celý zámek. Dodáme Vám nový zámek a nebo rovnou namontujeme jako službu "na klíč". Je to v podstatě cenově hodně podobné a máte zase nový zámek v záruce. Když si necháte vyřezat klíč, zůstane Vám starý zámek. Bohužel takhle to nefunguje. K trezorovým klíčům není bezpečnostní karta. Kdo přijde do lepšího zámečnictví, tomu vyrobí duplikát klíče. Při dodání nového trezoru jste jediným majitelem klíčů, nemáme možnost dodat další podle nějakého čísla nebo databáze. Proto když svěříte klíč někomu a třeba ztratí důvěru, je lepší vyměnit celý zámek s novými klíči.
počítadlo ztracený klíč trezoru

Počet trezorových klíčů

Ztracený trezorový klíč

Standard jsou dva klíče k nově dodávaným trezorům a nebo k novému zámku. Je ale možné dodat libovolný počet. Často si zákazníci přejí 3 klíče. Když jich chcete ještě více, je už výhodnější mít třeba elektronický zámek. Může se stát, že ztratíte klíč od trezoru. Nevíte kde je. Víte, že vám vypadl někde venku. Může ho mít bývalí zaměstnanec apod. V takovém případě je více než doporučené vyměnit celý zámek za nový. Co nejdříve. Máte tak jistotu, že zase máte nové klíče jen vy, staré jsou k ničemu. Některé zámky jsou dokonce připravené na změnu jen klíče, můžete mít nové klíče připravené.
stroj na kopírování klíčů  

Stroj na kopírování klíčů

 
Lepší zámečnictví mají stroj na kopírování klíčů. Na běžné vložky na vstupních dveřích a někdy také na trezorové klíče. Nestačí mít kopírovací stroj na klíče, ale ještě musí mít takový zámečník samotné nevyřezané klíče v požadované délce. Trezorové klíče jsou od 55 mm, běžné klíče jsou 65, 90 ,120 mm a setkáme se i se 180 až 300 mm dlouhými. Takové jsou jistě už na objednávku. celková délka klíče

 

 

 

  

Related Articles

kombinační trezorové zámky

Trezory na klíč

Norma trezorových zámků EN 1300

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes