Dveře otevírané dovnitř

Trezorové dveře otevírané dovnitř chráněného prostoru

Asi se otevírání dveří dovnitř trezorové místnosti zdá být obtížné, ale je to možné. Po častých přáních našich klientů. Byla vymyšlena velice odolná konstrukce trezorových dveří, které je možné otevírat dovnitř chráněného prostoru. Samozřejmostí je certifikát na 1. bezpečnostní třídu od akreditované zkušebny. Takové dveře otevírané dovnitř nejsou běžně na trhu!

Co ochrání trezorové dveře otevírané dovnitř?TDV otevírané dovnitř

Předně, montáží trezorových dveří dostanete libovolně velký prostor trezorové místnosti. Samozřejmě musíte dodržet při stavbě ještě další podmínky zákona. Trezorové dveře jsou ale nejnáročnější prvek celé trezorové místnosti, zbytek je už na šikovném zedníkovi.

  • Cennosti a hodnoty od 100 korun do 1 miliónů korun. Záleží to ještě na umístění trezoru a na dalším zabezpečení okolního prostoru. Konkrétní podmínky přímo pro Vás určí po dohodě pojišťovna a mohou se velice lišit.
  • Utajované materiály ve stupni "Tajné". Podle Národního bezpečnostního úřadu se jedná o úschovný objekt "typ 3". Bodové ohodnocení při tvorbě bezpečnostního projektu je SS1=3body.
  • Zbraně  v neomezeném počtu ať už krátké nebo dlouhé. Samozřejmě také střelivo v neomezeném počtu. Trezor tedy odpovídá zákonu o uložení zbraní č.119/2002 Sb. a prováděcímu Nařízení vlády č. 347/2003 Sb.

Možnosti zamykání trezorových dveří

Zámky na trezorových dveřích jsou volitelné. V základním provedení dostanete zámek na klíč. Za příplatek můžete mít kombinační číselník, elektronický zámek nebo kombinaci dvou zámků. Populární je také otevírání z obou stran.

zámek na klíč na dveře

Zámek na klíč na trezorových dveřích

Kombinační číselník

na trezorové dveře

Elektronický zámek

na trezorové dveře

Nošení klíčů může být nepraktické. V odemčeném stavu nelze klíč vyjmout ze zámku, aby nedošlo k zabouchnutí klíčů uvnitř. I později je možné zámek na klíč vyměnit za jiný typ zámku.  Životnost zámku na klíč je hodně závislá na četnosti používání a na chování uživatele. Zámek je celkem věčný a doporučuje se ho vyměnit po 10 letech nebo 1 - 2000 cyklech.

Mechanický číselník má spoustu výhod. Nemusíte měnit baterie a nemusíte nosit s sebou klíče. Nastavení kombinace zabere více času než na elektronickém zámku nebo jen otočit klíčem, ale i tak je pohodlné. Zadávání a změna kombinace není náročné a zatím jsme to naučili každého.

Je nejpohodlnější řešení pro Vás i když se za to musí připlatit. Otevírání zámku i přestavení nové kombinace je velice snadné. Pohodlí je vyvážené pořizovací cenou. Také jednou za pár lety je potřeba vyměnit 9V baterii. Většinou přímo zvenku a pamatuje si původní tajnou kombinaci.

Nouzové otevírání trezorových dveří

nouzové otevření trezorových dveří

Může se stát, že Vás někdo uvnitř trezorové místnosti zlomyslně zamkne, dojde Vám baterie v elektronickém zámku apod.. Proto nabízíme možnost nezávislou na hlavním zámku dveří. Zevnitř je ještě další zámek, například na klíč (nejlevnější řešení) a ten dokáže obejít hlavní zámek. Otevře dveře i přes zamčený hlavní zámek (jen zevnitř).

Related Articles

Montáž trezorových dveří TD

Trezorové dveře ve 2. třídě

Zámky trezorových dveří

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes